کد خبر: 67035 A

در جمع اعضای ستاد نمازجمعه تهران

به علت حاشیه امنیتی بالایی که برای سلایق گوناگون سیاسی در انتخابات پدید می‌آید آنها می‌توانند از بلندگوی رایگان انتخابات گزاره‌های فکری و سیاسی خود را با افکار عمومی جامعه طرح و آنرا ترویج کنند.

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با تشریح اهمیت انتخابات ریاست جمهوری گفت: تاکید مقام معظم رهبری به ایجاد حماسه سیاسی و اقتصادی بخاطر چالش‌هایی است که در این دو حوزه در کشور ما وجود دارد.

به گزارش ایلنا، حمیدرضا ترقی در جمع اعضای ستاد نماز جمعه تهران اظهار کرد: توطئه‌ها و سرمایه‌گذاری سنگین غرب برای تاثیرگذاری بر انتخابات آینده ریاست جمهوری و تشدید فشارهای اقتصادی و تحریم آنها به همراه اقدامات عوامل وابسته به آنها در داخل برای بحرانی جلوه دادن کشور و سیاه‌نمایی و ایجاد تنش، قبل از انتخابات نشان‌دهنده این است که برای مقابله با این چالش‌ها ملت ایران مثل حماسه 9 دی و 23 تیر باید در صحنه حضور یابند و دشمن را مایوس سازند.

این فعال سیاسی افزود: غربی‌ها نوعی مدیریت هوشمند را برای این دوره از انتخابات ایران بکار بسته‌اند و می‌خواهند از فرصت انتخابات برای برهم زدن انسجام ملی در کشور استفاده کنند.

ترقی با اشاره به منافع تحرک سیاسی ناشی از انتخابات برای طرح بهتر مطالبات مردم و رسیدن به زبان مشترک سیاسی بین جریانها و احزاب و نخبگان در زمان انتخابات و فراهم شدن امکان بسط سازماندهی جدید و واقعی در جامعه برای احزاب، افزود: به علت حاشیه امنیتی بالایی که برای سلایق گوناگون سیاسی در انتخابات پدید می‌آید آنها می‌توانند از بلندگوی رایگان انتخابات گزاره‌های فکری و سیاسی خود را با افکار عمومی جامعه طرح و آنرا ترویج کنند.

این عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی در بخش دیگری از صحبتهای خود اظهار کرد: فتنه‌گران می‌خواهند با خروج از انزوا عملیات دوباره نفوذ اصلاح‌طلبان بدون حاکمیت را آغاز کنند و با گفتمان سازش - نجات ملی - دولت وحدت ملی خود را تنها عامل نجات کشور معرفی کنند.

وی ابراز عقیده کرد: جریان انحرافی نیز می‌خواهد با اتصال دهک‌های پایین و بالای جامعه به یکدیگر بدنبال دوقطبی کردن فضای انتخابات باشد و از طریق پرونده‌خوانی و تهدید به افشاگری و نمایش توان بسیج مردمی سعی کند صلاحیت نامزد خود را تضمین کند. گفتمان فتنه و انحراف با گفتمان انقلاب اسلامی فاصله دارد و مردم باید با بصیرت و هوشیاری نامزدها را با معیارهایی که رهبری برای رییس‌جمهور آینده داده‌اند تطبیق داده و به اصلح رای دهند.

ترقی، توانایی و کارآمدی همراه با شادابی و اخلاص و برخورد از خرد جمعی و شناخت مشکلات اقتصادی مردم را از ویژگی‌های رییس‌جمهور آینده دانست و افزود: باید به کسی رای بدهیم که دشمن از آمدنش خوشحال نشود و دشمن نتواند بوسیله او مردم را از ارزش‌های انقلاب دور کند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر