کد خبر: 67435 A

آل اسحاق در همایش حماسه فاطمی حزب موتلفه:

اصولگرایان امروز با تعداد زیادی کاندیدا وارد صحنه انتخابات شده اند و با توجه به این که رقابت انتخابات ریاست جمهوری در میان اصولگرایان است باید هرچه سریعتر بر یک یا دو کاندیدای اصلح به اجماع برسند.

کاندیدای احتمالی ریاست جمهوری گفت: اصولگرایان امروز با تعداد زیادی از افراد خود وارد صحنه انتخابات شده اند و با توجه به این که رقابت انتخابات ریاست جمهوری در میان اصولگرایان است؛ اصولگرایان باید هرچه سریعتر بر یک یا دو کاندیدای اصلح به اجماع برسند.

به گزازش خبرنگار ایلنا یحیی آل اسحاق کاندیدای احتمالی ریاست جمهوری در حماسه فاطمی در لوای ولایی حزب موتلفه گفت: در حال حاضر در صحنه انتخابات گروه های مختلفی وارد عرصه شده اند که مدعی هستند می توانند کشور را اداره کنند از جمله این گروه ها می توان به طرفداران دولت، اصلاح طلبان و مجموع اصولگرایان اشاره کرد که  مجموعه پتانسیل اصولگرایانآ نسبت به دیگران یک سر و انگشت بیشتر است.

وی افزود:‌ امروز ما اصولگرایان به تعداد زیاد وارد میدان شده ایم و به دلیل اینکه رقابت در دور یازدهم ریاست جمهوری با اصولگرایان است بهتر است که از میان این همه کاندیدای اصولگرا یک یا دو نفر انتخاب شوند و شما بانوان و مردم باید از ما بخواهید که به نفع اصلح کنار برویم.

این کاندیدای احتمالی ریاست جمهوری با بیان اینکه همه اصولگرایان به نظر جامعتین احترام می گذارند گفت:‌ جامعتین باید زودتر به این نتیجه برسند و شما نیز باید از مراجع درخواست کنید تا زودتر قضیه انتخابات مشخص شود.

آل اسحاق خطاب به کاندیداهای حاضر در انتخابات تصریح کرد: وظیفه شرعی هر یک از ما است که اگر اصلح تر از خود را یافتیم به نفع وی کنار برویم.

وی در ادامه بیان داشت: کشور ایران در حوزه خارجی از اقتداری برخوردار است که کشورهای منطقه بدون اذن و مشورت با ایران نمی توانند اقدامی را انجام دهند و چاره ای نیز ندارند که با جمهوری اسلامی ایران کنار بیایند.

آل اسحاق گفت: ما باید در نحوه برخورد با دنیا ادبیات مناسب را انتخاب کنیم.

این کاندیدای احتمالی ریاست جمهوری بیان داشت: برای این که حماسه سیاسی در کشور ایجاد شود باید همه افرادی که نظام و جمهوری اسلامی را قبول دارند و ولایت رهبری را می پذیرند وارد صحنه انتخابات شوند.

آل اسحاق با طرح پرسشی مبنی براینکه آیا دولت به تنهایی می تواند بر مشکلات کشور فائق آید گفت: اگر در اداره کشور همدلی مردم وجود نداشته باشد اداره کشور به تنهایی امکان پذیر نیست و همدلی مردم وقتی ایجاد می شود که بداخلاقی ها در جامعه جای خود را به خوش اخلاقی ها بدهند و ما باید فضا را به گونه ای آماده کنیم که مردم دارای پتانسیل بالا برای فعالیت هستند در جامعه حضور یابند.

این کاندیدای ریاست جمهوری در ادامه به یک میلیون و 300 هزار واحد مسکونی نیمه تمام مسکن مهر اشاره کرد و گفت: در حال حاضر یک میلیون و 300 هزار واحد مسکونی مسکن مهر در کشور وجود دارد که باید کار این ها تمام شده و به مردم تحویل داده شوند چراکه اکثر خانواده های مستضعف با فروش طلاهای خود این خانه ها را خریداری کرده اند.

این کاندیدای احتمالی ریاست جمهوری در ادامه به حوزه سلامت و هزینه های بالای این حوزه اشاره کرد و گفت: در حوزه سلامت هزینه های تامین دارو و سلامت مردم بر مردم فشار آورده است و دولت آتی باید اقداماتی انجام دهد که این فشارها بر مردم 30 درصد شود و در نهایت مردم به صورت رایگان درمان شوند.

وی به مشکلات معیشت، سلامت، آموزش و پرورش، مسکن، بحث ازدواج و طلاق و قاچاق اشاره کرد و گفت: با اینکه ما در مسائل داخلی مشکلات بسیاری داریم اما با حضور در انتخابات می توانیم به دشمنان که به دنبال بریده شدن مردم از نظام اسلامی هستند نه بزرگی بگوییم و دولت آینده باید فضا را به گونه ای آماده کند که این مشکلات به حداقل خود برسد که این امر نیز می تواند در برنامه های کوتاه مدت و بلند مدت دولت گنجانده شود.

وی گفت: در حوزه سیاسی پس از 24 سال فشارهای سیاسی و نظامی ایران همچون نوری در میان دیگر کشورها می درخشد و در طی این مدت دشمن بسیار تلاش کرده است تا این مردم را از نظام برگرداند اما به دلیل این که نتوانسته در حوزه سیاسی و نظامی کاری از پیش برد به دنبال فشار اقتصادی در کشور است و برای این امر از تمام توان و قوای خود حتی کشورهای هم پیمان خود برای دور کردن مردم از نظام استفاده می کند.

آل اسحاق در ادامه به سخنان مقام معظم رهبری اشاره کرد و گفت:‌ مقام معظم رهبری در این مقطع حساس اعلام کردند که باید در کشور حماسه سیاسی و اقتصادی ایجاد کنیم و حماسه به این معنا است نشاط و امیدواری میان مردم ایجاد شود.

این کاندیدای احتمال ریاست جمهوری در ادامه بیان کرد: انسان متعهد انسانی است که کار و نماز و عبادتش عین دین باشد و اگر شما به فکر انتخابات و برگزاری آن هستید بدانید که دارید عبادت می کنید چراکه اگر خدایی نکرده انتخابات غلط داشته باشید باید 8 سال مشکلات کشور را خودمان به دوش بکشیم و امروز فرصت خوبی است تا بهترین ها را برای ریاست جمهوری انتخاب کنیم.

وی افزود:‌ امروز در مقطعی به سر می بریم که آحاد ملت، قوه مجریه شرعا و انقلابا سئول هستند تا حساب شده در انتخابات شرکت کنند و با بررسی نقاط قوت و ضعف دولت ها، دولت آینده را انتخاب کنند.

وی در ادامه بیان داشت: انقلاب اسلامی ایران ریشه اش به دست بانوان شکل گرفته است و فضای کشور امروز در دست بانوان متدین است اما تا امروز در رابطه با بیمه سلامت بانوان برنامه ریزی نشده است و ما باید به این باور برسیم که بانوان می توانند مسائل مربوط به خود را اداره کنند.

آل اسحاق با بیان این که نصف بدنه جهان اسلام را بانوان تشکیل داده اند گفت: غرب با مدل های خود با بانوان برخورد می کند اما ما که مدعی هستیم بانوان ما کرامت و عزت در دنیا و آخرت دارند باید با بهترین مدل دین اسلام را برای آنها فراهم سازیم اما پیاده کردن این الگو و مدل مساله است و ما باید به بهترین نحو ممکن این کار را انجام دهیم تا بتوانیم الگوی مناسبی برای غرب و جهان به شمار برویم.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر