کد خبر: 67591 A

شیخ حماد:

ارزش مبارزه با رژیم صهیونیستی باید برای مسلمین بیش از پیش تبیین شود/ بیداری اسلامی در برهه‌ای حساس در جهان اسلام آغاز شده است.

یكی از علمای فلسطینی شركت‌كننده در اجلاس "علما و بیداری اسلامی" گفت: مسلمین باید با اتحاد خود ریشه غده سرطانی اسرائیل را بخشكانند و ان را از پیكره جهان اسلام محو كنند.

به گزارش خبرنگار ایلنا مستقر در سالن اجلاس سران محل برگزاری اجلاس "علما و بیداری اسلامی" شیخ حماد از علمای فلسطینی حاضر در این اجلاس گفت: رژیم صهیونیستی هر روز ضد مسلمانان عربده می‌كشد و با همكاری ارباب خود آمریكا ضد جهان اسلام عرضه اندام می‌كند كه لازم است مسلمین با اتحاد بین خود توطئه‌های دشمن را خنثی كنند.

وی در ادامه افزود: بیداری اسلامی قطعا جلوی بلندپروازی‌های رژیم صهیونیستی را خواهد گرفت و موجب سربلندی مسلمانان خواهد شد.

شیخ حماد همچنین تصریح كرد: ارزش مبارزه با رژیم صهیونیستی باید برای مسلمین بیش از پیش تبیین شود تا این رژیم دیگر هیچگاه به فكر دست‌اندازی به خاك كشورهای اسلامی نیفتد.

این عالم فلسطینی گفت: بیداری اسلامی در برهه‌ای حساس در جهان اسلام آغاز شده است و به همین دلیل مسلمانان باید با دوری از تشتت و پراكندگی زمینه گسترش بیداری اسلامی را فراهم كنند.

وی خاطرنشان كرد: مسلمین باید به قرآن كریم به عنوان قانون اساسی تأسی بجویند تا زمینه تفرقه در جهان اسلام برچیده شود.

شیخ حماد همچنین در پایان یادآور شد: بحران اخلاقی در جوامع مسلمین به علت دوری مردم از دستورات الهی است كه باید همگان با تأسی به اوامر الهی زمینه سعادتمندی جوامع اسلامی را فراهم كنیم.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر