کد خبر: 67833 A

به منظور دیدار با مراجع تقلید و جمعی از کارگران؛

علیرضا محجوب در این سفر یک روزه با برخی از مراجع تقلید و کارگران دیدار و گفت وگو می کند/3هزار شاخه گل قمی به 3 هزار کارگر این شهر اهداء می شود/همایش سالانه کارگران قمی امسال برگزار نمی شود.

ایلنا: دبیر اجرایی خانه کارگر قم، خبرداد که "علیرضا محجوب" دبیرکل خانه کارگر جمهوری اسلامی ایران، پنج‌شنبه هفته جاری با انجام سفری یک روزه به قم، با برخی از مراجع تقلید و علما و نیز جمعی از کارگران دیدار خواهد داشت.

"اکبر شوکت" دبیر اجرایی خانه کارگر قم، در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا در قم، با اعلام خبر فوق، تاکید کرد: سفر یک روزه محجوب به قم به منظور فرارسیدن هفته کار و کارگر صورت خواهد گرفت.

دبیر اجرایی خانه کارگر قم در پاسخ به این پرسش که آیا محجوب در همایش سالانه کارگران قم نیز سخنرانی خواهد داشت، گفت: سال جاری به دلیل تقارن زمانی هفته کار و کارگر با ایام نزدیک به انتخابات مهم ریاست‌جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا، همایش و گردهمایی کارگران برگزار نخواهد شد.

شوکت اضافه کرد: برنامه دیگر محجوب در سفر به قم، علاوه بر دیدار با برخی از مراجع عظام تقلید، دیدار با جمعی از کارگران قمی، بازدید از برخی کارخانجات این استان و نشست خبری با رسانه‌های استانی قم خواهد بود.

رئیس هیئت مدیره انجمن صنفی کارگران ساختمانی کشور، در بیان دیگر برنامه‌های خانه کارگر قم برای گرامی‌داشت هفته کار و کارگر در این استان، گفت: از ابتدای هفته کار و کارگر، از بسیاری از کارخانجات استانی قم بازدید کردیم که در این بازدیدها با اهدای شاخه گل و یک کارت تبریک، همراه با بن‌های تخفیف خرید و شهربازی، از زحمات برخی کارگران به صورت نمادین تجلیل شد.

شوکت در پایان گفت: بازدید از کارخانجات مختلف استان قم ادامه خواهد داشت و در نظر داریم سه هزار شاخه گل را به سه هزار کارگر این کارخانه‌ها اهدا کنیم.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر