کد خبر: 67859 A

سید عباس نبوی در همایش دعوت از واعظ زاده:

در شرایط فعلی کشور به فردی نیاز دارد که بتواند در ۴ سال خدمت به صورت منطقی و با اتکا به نخبگان صحنه کشور را مدیریت کند و برای مطالبات افکار عمومی گام‌های جدی را بردارد.

یک استاد حوزه و دانشگاه گفت: در شرایط فعلی کشور به فردی نیاز دارد که بتواند در ۴ سال خدمت به صورت منطقی و با اتکا به نخبگان صحنه کشور را مدیریت کند و برای مطالبات افکار عمومی گام‌های جدی را بردارد.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایلنا، حجت الاسلام و المسلمین سید عباس نبوی در «همایش دعوت از دکتر صادق واعظ‌ زاده» که در سالن سیدالشهدا برگزار شد، گفت: انتخابات در نظام جمهوری اسلامی ایران همواره یک نوع انتخاب برای ایستادن بر ارزش‌های انقلاب اسلامی بوده است.

این استاد حوزه و دانشگاه ادامه داد: انتخابات در کشور ما دارای اهمیت بسیاری است، اما بعضی اوقات فضای انتخابات به گونه‌ای رقم می‌خورد که با گفتمان انقلاب اسلامی تفاوت‌های جدی دارد. بنابراین انتظار می‌رود که نامزد‌ها در رقابت‌های انتخابات ریاست جمهوری از ارزش‌های انقلاب اسلامی فاصله نگیرند.

نبوی تصریح کرد: ما نیازمند این هستیم که یک رقابت واقعی در درون گفتمان انقلاب اسلامی و بر اساس توانمندی‌ها و شاخص‌های آن در کشورمان صورت بگیرد و مسیری غیر از این نیز قابل قبول نیست.

این استاد حوزه و دانشگاه اظهار داشت: در زمستان سال گذشته که بحث حضور آقای واعظ‌زاده در انتخابات مطرح شد بر این باور بوده‌ام که وی گزینه مناسبی برای تصدی پست ریاست جمهوری است.

نبوی با اشاره به اینکه عامه مردم از به کار گیری برخی الفاظ راضی نیستند، ‏ ابراز داشت: متاسفانه در سال ۸۸ فتنه‌ای رخ داد که با درایت رهبری و مردم به اتمام رسید اما متاسفانه برخی از اشخاص درصدد هستند با ساختن الفاظی چون ساکت فتنه را بحران‌هایی را به وجود بیاورند که این برای مردم و رهبری قابل قبول نیست.

نبوی با بیان اینکه هر یک از دولت‌های گذشته قطعا برای ارتقای نظام خدماتی انجام داده‌اند، افزود: ما در نقطه‌ای قرار داریم که مورد توجه دنیا قرار گرفته‌ایم و از این رو از واعظ‌زاده می‌خواهیم با اتخاذ یک مدیریت منسجم وارد صحنه شود.

وی ادامه داد: در شرایط فعلی کشور به فردی نیاز دارد که بتواند ۴ سال خدمت به صورت منطقی و با اتکا به نخبگان صحنه کشور را مدیریت کند و برای مطالبات افکار عمومی گام‌های جدی را بردارد.

واعظ زاده همایش دعوت از دکتر صادق واعظ زاده سید عباس نبوی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر