کد خبر: 68195 A

محمدرضا خباز در گفت‌و‌گو با ایلنا:

مدیریت اصولگرایان کشور را به نقطه‌ای رسانده است که اصلاح طلبان احساس می‌کنند با تمام حساسیت‌ها و محدودیت‌ها باید در صحنه انتخابات حضور پیدا کنند.

یک فعال سیاسی اصلاح‌طلب صحبت‌های اخیر آیت الله هاشمی رفسنجانی را مثبت ارزیابی کرد و گفت: کاندیدای حداکثری اصلاح طلبان در انتخابات آقایان خاتمی و هاشمی هستند و اگر یکی از این دو نفر در انتخابات شرکت کنند، پیروزی آن‌ها قطعی است.

محمدرضا خباز در گفتگو با خبرنگار سیاسی ایلنا، در خصوص کاندیداتوری آیت الله هاشمی رفسنجانی و سید محمد خاتمی ابراز داشت: در طول بیست روز گذشته جلساتی را با آقایان خاتمی و هاشمی رفسنجانی داشته‌ایم که در این جلسات شرایط بحرانی و حساس کشور را برای آن‌ها بیان کردیم.

خباز با بحرانی دانستن شرایط کشور ادامه داد: مدیریت اصولگرایان کشور را به نقطه‌ای رسانده است که اصلاح‌طلبان احساس می‌کنند با تمام حساسیت‌ها و محدودیت‌ها باید در صحنه انتخابات حضور پیدا کنند و کشور را از این شرایط خارج کنند و به نظر ما، آقایان خاتمی و هاشمی قابلیت هدایت و خارج کردن کشور از این شرایط را دارا هستند.

این فعال سیاسی اصلاح طلب ادامه داد: زمانی که به خدمت آقای خاتمی می‌رسیدیم ایشان آقای هاشمی را برای حضور در انتخابات مفید‌تر می‌دانستند و زمانی که نزد آقای هاشمی می‌رسیدیم، ایشان به تمجید از آقای خاتمی می‌پرداختند.

نماینده سابق مردم کاشمر در مجلس هشتم در خصوص صحبت‌های اخیر آیت الله هاشمی رفسنجانی، اظهار داشت: صحبت‌های اخیر آیت الله هاشمی رفسنجانی‌‌ همان صحبت‌هایی بوده است که قبلا در دیدار با ما نیز بیان داشته بودند و این نشان می‌دهد که ایشان حساسیت حضور در انتخابات را بیشتر از گذشته درک کرده‌اند.

خباز صحبت‌های اخیر آیت الله هاشمی رفسنجانی مثبت ارزیابی کرد و گفت: کاندیدای حداکثری اصلاح طلبان در انتخابات آقایان خاتمی و هاشمی هستند و اگر یکی از این دو نفر در انتخابات شرکت کنند، پیروزی آن‌ها قطعی است.

انتخابات ریاست جمهوری هاشمی رفسنجانی اصلاح طلبان خاتمی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر