کد خبر: 68379 A

آیت الله علوی گرگانی:

رئیس جمهور آینده باید از مراجع تقلید کسب تکلیف کند/ اشکالات امروز کشور به دلیل فاصله گرفتن مسئولان از مراجع تقلید است/ برخی افراد موقعیت و جایگاه علما را درک نمی کنند.

ایلنا: استاد برجسته حوزه علمیه قم گفت: رئیس جمهور آینده باید سعی و تلاشش این باشد که در کنار رهبری و مراجع باشد از این ها کسب تکلیف کند.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قم، آیت الله علوی گرگانی شب گذشته در دیدار مجتبی بیگدلی دبیر کل جامعه اسلامی کارآفرینان و کاندیدای احتمالی انتخابات ریاست جمهوری، اظهار داشت: باید دغدغه ما انجام وظایف الهی باشد و از این رو باید همیشه ارتباط بین مسئولین و مراجع و علما صورت گیرد.

وی با بیان این که اصلاح عامه مردم با اصلاح خواص جامعه صورت می گیرد، گفت: گروهی که بر علیه مراجع و امامزاده ها گام بر می دارند دست پرورده های خارجی ها غربی ها هستند و موقعیت و جایگاه علما را درک نمی کنند.

این استاد حوزه علمیه قم، گفت: رئیس جمهور آینده باید سعی و تلاشش این باشد که در کنار رهبری و مراجع باشد از این ها کسب تکلیف کند.

آیت الله علوی گرگانی تصریح کرد: اگر امروزه مشکلاتی در کشور پیش آمده، از فاصله بین مراجع و مسئولین اتفاق افتاده است و باید به این نکته توجه کرد.

وی خطاب به مجتبی بیگدلی با بیان این که توفیقات بیش از پیش خداوند را برای شما آرزو می کنم، گفت: متعهدانه و خداپسندانه این مسئولیت سنگین را پیش ببرید و انشاالله در پناه حق موفق می شوید.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر