کد خبر: 68381 A

آیت الله امینی:

هر دولتی سر کار بیاید با انبوهی از مشکلات رو به روست/ گرانی مردم را به ستوه آورده و کارد به استخوانشان رسیده است/ بیکاری واقعا رنج آور است.

ایلنا: امام جمعه موقت قم گفت: اینکه بگوییم نظام اسلامی، نظام عدالت است کافی نیست؛ مردم از این شعارها خسته شده‌اند و مردم باید عدالت را با تمام وجود حس کنند.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قم، آیت‌الله ابراهیم امینی امام جمعه موقت قم، در دیدار محمدرضا عارف معاون اول دولت سیدمحمد خاتمی، با بیان اینکه وضعیت دولت آینده وضعیت خوبی نیست، اظهار داشت: هر دولتی سر کار بیاید با انبوهی از مشکلات رو به رو است که حل این مشکلات آسان نیست.

وی با بیان اینکه مردم نگران هستند، گفت: آنچه مردم را نگران می کند تورم و گرانی است؛ گرانی مردم را به ستوه آورده است؛ مردم کارد به استخوانشان رسیده است؛ البته تورم علت مختلفی دارد که هم تحریم‌ها و هم سیاست‌های اقتصادی مسئولان، در آن تاثیر گذار است.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم تاکید کرد: اینکه بگوییم نظام اسلامی، نظام عدالت است کافی نیست؛ مردم از این شعارها خسته شده‌اند و مردم باید عدالت را با تمام وجود حس کنند.

آیت الله امینی با انتقاد از وضعیت فرهنگی جامعه، به مسئله اشتغال اشاره کرد و گفت: بیکاری واقعا رنج آور است و این موضوع باید به صورت ریشه‌ای حل شود؛ ما اکنون فارغ التحصیلان بیکار فراوانی داریم که این موضوع خوبی نیست.

وی تأکید کرد: کسانی که می خواهند به صحنه انتخابات وارد شوند باید برای این مشکلات راه حل ارائه دهند و اگر کاندیداها بخواهند مردم به صحنه بیایند باید برنامه مدونی برای موضوعات مختلف کشور ارائه کنند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر