کد خبر: 68383 A

آیت الله گرامی:

متأسفانه ایمان مردم لطمه خورده است و حتما باید به داد اعتقادات جوانان رسید/ دوران ریاست جمهوری آقای خاتمی از هر حیثی برای مردم آرامش وجود داشت.

ایلنا: یکی از مراجع تقلید شیعه در قم، با بیان اینکه در دوران ریاست جمهوری آقای سیدمحمد خاتمی آرامش برای مردم از هر حیثی وجود داشت، زیرا مردم احساس رضایت می کردند که کارها در جریان است، گفت: آقای خاتمی به نظام جمهوری اسلامی در عرصه بین‌الملل آبرو داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قم، آیت‌الله محمد علی گرامی، در دیدار محمدرضا عارف معاون اول دولت سیدمحمد خاتمی و از کاندیداهای احتمالی انتخابات ریاست جمهوری، با اشاره به دوران اصلاحات و عملکرد دولت حجت الاسلام و المسلمین سیدمحمد خاتمی، اظهار داشت: دوران آقای خاتمی یک دوره نسبتا خوبی بود و آرامش برای مردم از هر حیثی وجود داشت، زیرا مردم احساس رضایت می کردند که کارها در جریان است.

این استاد حوزه علمیه قم خطاب به محمدرضا عارف گفت: بخشی از موفقیت‌های دولت خاتمی به خاطر مدیریت اجرایی شما بود.

آیت الله گرامی با بیان اینکه آقای خاتمی به نظام جمهوری اسلامی در عرصه بین‌الملل آبرو داد، خاطرنشان کرد: دولت جدید باید شعارش را صداقت بگذارد؛ و شما انشالله بتوانید متانت را احیاء کنید.

وی با اظهار نگرانی از سست شدن اعتقادات دینی جوانان گفت: متأسفانه ایمان مردم لطمه خورده است و حتما باید به داد اعتقادات جوانان رسید.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر