کد خبر: 69442 A

کامران باقری لنکرانی:

برای حماسه آفرینی شرط لازم آن است که با صداقت و شفافیت حرف زده، آرمان ها را زیر پانگذاشته و علاج ها رابیان کنیم.

کامران باقری لنکرانی گفت: برای حماسه آفرینی شرط لازم آن است که با صداقت و شفافیت حرف زده، آرمان ها را زیر پانگذاشته و علاج ها رابیان کنیم.

به گزارش ایلنا، این کاندیدای احتمالی انتخابات ریاست جمهوری در جمع دانشجویان دانشگاه آزاد تبریز اظهار کرد: در دولت یازدهم امید باید در کشور به صورت ملموس و اثرگذار همگانی شود و صرفا جنبه شعار ی نداشته باشد.

وی افزود: هرحرکتی نیاز به موتور محرکه دارد، امید و نگاه روشن به آینده می‌تواند همه صحنه‌ها را تحت تاثیر قرار دهد.

وی افزود: دولت یازدهم باید حرکت پرامید را در کشور مدیریت کرده و امور کشور را به سمت تعالی پیش ببرد.

این کاندیدای احتمالی انتخابات ریاست جمهوری تشریح کرد: نرخ بیکاری دربین فارغ التحصیلان بیشتر از نرخ بیکاری عمومی در کشور است.

وی گفت:یکی از مهمترین اقدامات دولت یازدهم این است که برنامه های ویژه ای باتوجه به ظرفیت ها و امکانات موجود کشور تدارک ببیند و فضای کسب وکار را حمایت و طراحی کند تانسل جوان بداند توان و ظرفیت های خودش کافی است.

لنکرانی تاکید کرد: بنگاه های کوچک و متوسط و زودبازده باید راه اندازی و به صورت خوشه ای در صحنه حضور داشته باشند.

این کاندیدای احتمالی انتخابات ریاست جمهوری گفت: در دانشگاه ها مخصوصا در تحصیلات تکمیلی هیچ استعدادی نباید به خاطر عدم توانایی پرداخت شهریه از مسیر علمی باز بماند.

وی با اشاره به وضعیت نخبگان کشور افزود: برای این که دولت بتواند اقدامات لازم را در همه زمینه ها انجام دهد باید شبکه نخبگان به عنوان پشتیبان دولت تشکیل و راه اندازی شود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر