کد خبر: 69573 A

حداد عادل:

اصول‌گرایان هم تعداد زیادی کاندیدا معرفی کرده‌اند به همین دلیل ائتلاف سه نفره برای کاهش تعدد نامزد‌ها تشکیل شد و مردم هم همین روش را می‌پسندند.

کاندیدای احتمالی ریاست جمهوری گفت: ائتلاف سه نفره برای کاهش تعدد نامزد‌ها تشکیل شد و مردم هم همین روش را می‌پسندند.

به گزارش ایلنا از قم غلامعلی حدادعادل پیش از ظهر امروز در دیدار با آیت‌الله حسینی‌بوشهری مدیر حوزه‌های علمیه سراسر کشور اظهار کرد: احساس ما این است که انقلاب هر روز ریشه‌دار‌تر می‌شود.

وی افزود: آثار انقلاب اسلامی امروز در داخل و خارج از کشور مشهود‌تر از گذشته است هر چند مشکلات و کمبود‌ها و نیز ناهنجاری‌هایی به ویژه در عرصه فرهنگ دیده می‌شوند اما نباید کارکردهای مثبت را نادیده گرفت.

کاندیدای احتمالی ریاست جمهوری با بیان اینکه قم امروز با قم پیش از انقلاب تفاوت‌های اساسی دارد، خاطرنشان کرد: در حال حاضر چند صد موسسه بزرگ فرهنگی در قم فعالیت می‌کنند که این امر تاکنون سابقه نداشته است؛ دشمن در صدد است شرایط را حساس کرده و علیه انقلاب فعالیت کند بنابراین چنین اقداماتی ضروری به نظر می‌رسند.

وی ادامه داد: شرایط سیاسی کشور هم کاملا حساس است و در حال حاضر سه جریان عمده برای انتخابات وارد عمل شده‌اند؛ اصول‌گرایان هم تعداد زیادی کاندیدا معرفی کرده‌اند به همین دلیل ائتلاف سه نفره برای کاهش تعدد نامزد‌ها تشکیل شد و مردم هم همین روش را می‌پسندند.

حداد عادل با بیان اینکه دشمن از فشارهای اقتصادی به دنبال کاهش حضور مردم در انتخابات است، گفت: آن‌ها می‌خواهند وانمود کنند همه مشکلات اقتصادی ناشی از تحریم بوده و این تحریم‌ها هم به دنبال فعالیت‌های هسته‌ای و ایستادگی رهبر انقلاب وضع شده‌اند و مردم برای حل این مشکلات باید از جریان اصول‌گرایی فاصله بگیرند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر