کد خبر: 70218 A

در گفت وگو با ایلنا مطرح شد؛

هر گروهی که خودش صلاح بداند از من حمایت می‌کند اما در خصوص دعوت از بنده برای کاندیداتوری نمی‌توانم سخنی بگویم، چون شاید آن گروه‌ها راضی نباشند که نامشان را ذکر کنم.

ایلنا: رئیس فعلی شورای شهر تهران و از کاندیداهای احتمالی انتخابات ریاست جمهوری، در پاسخ به سؤالی در خصوص انتخابات ریاست جمهوری، گفت: من با قالیباف یکی نیستم و تفکراتم با او متفاوت است.

مهدی چمران در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایلنا و در پاسخ به این سؤال که با توجه به اینکه بحث کاندیداتوری جنابعالی برای انتخابات ریاست جمهوری ۹۲ مطرح شده است، رئوس برنامه‌های شما چیست؟ اظهار داشت: ما هنوز بحث انتخابات برای ریاست جمهوری را اعلام نکرده‌ایم و اگر بحثی باشد اعلام می‌کنم اما هنوز موضعی را رسما اعلام نکرده‌ایم.

رئیس فعلی شورای شهر تهران افزود: البته بحث کاندیداتوری من در انتخابات ریاست جمهوری مطرح بوده، منتها اینکه کاندیداتوری به صورتی اعلام شود که برنامه‌ها را اعلام کنیم، این طور نبوده و برنامه‌ای را اعلام نکردیم.

چمران در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه با توجه به اینکه شما رئیس شورای شهر تهران بوده و در بسیاری از کار‌ها با شهردار تهران آقای قالیباف تعامل دارید و به همین دلیل بسیاری از مردم تفکر شما و آقای قالیباف را بسیار نزدیک به هم می‌دانند، چرا با وجود کاندیداتوری آقای قالیباف، بحث کاندیداتوری شما برای انتخابات ریاست جمهوری مطرح شده است؟ گفت: این دیگر تشخیص افراد است؛ ما یکی نیستیم؛ افراد مختلفی و اصولا با تفکرات متفاوتی هستیم و یکی بودن با ایشان را الان می‌شنوم.

وی در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه تفکر شما به کدامیک از کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری نزدیک‌تر است؟ گفت: این موضوع مربوط به شخص خوم است و انشاالله موقع انتخابات مشخص خواهد شد.

رئیس شورای شهر تهران در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه احتمال کاندیداتوری شما در انتخابات ریاست جمهوری چند درصد است؟ گفت: درصدش را نمی‌توانم بگویم.

چمران در پاسخ به این سؤال که در صورت نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری کدامیک از گروهای سیاسی از شما حمایت خواهند کرد و اصلا از جانب گروه و یا جریانی به این انتخابات دعوت شده‌اید؟ گفت: هر گروهی که خودش صلاح بداند از من حمایت می‌کند اما در خصوص دعوت از بنده برای کاندیداتوری نمی‌توانم سخنی بگویم، چون شاید آن گروه‌ها راضی نباشند که نامشان را ذکر کنم.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر