کد خبر: 711 A

هدیه رهبری به دانش آموزان قمی رسید؛

مدارس برکت طبق فرامین ابلاغی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) از مهرماه ۱۳۸۷ در مناطق محروم کشور با اختصاص بیش از ۶۴۰ میلیارد ریال اعتبار در حال احداث هستند.

 دو مدرسه ابتدایی که در شهرستان قم روستاهای حسین آباد (میش مست) و جنت آباد تحت عنوان مدارس برکت با اعتباری بالغ بر ۰۰۰/۰۰۰/۸۴۰/۳ ریال احداث شده‌اند، فردا پس از برگزاری مراسم افتتاح تحویل آموزش و پرورش استان قم می‌شود.

به گزارش ایلنا این دو مدرسه که دارای استانداردهای ملی از جمله فضای آموزشی، فضای پرورشی، محوطه سازی، دیوارکشی و... است با ۶۳۶ مترمربع مساحت در روز چهارشنبه یکم شهریور ماه با حضور مسئولان استان قم، سازمان تجهیز و نوسازی مدارس و بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) افتتاح می‌شود.
همچنین عملیات احداث یکصد و پنجاه و پنجمین و یکصد و پنجاه و ششمین مدرسه برکت در حدود ۱۰ ماه به طول انجامیده که فردا پس از برگزاری مراسم افتتاح تحویل آموزش و پرورش استان قم می‌شود.
مدارس برکت طبق فرامین ابلاغی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) از مهرماه ۱۳۸۷ در مناطق محروم کشور با اختصاص بیش از ۶۴۰ میلیارد ریال اعتبار در حال احداث می‌باشند.

مدارس برکت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر