کد خبر: 71550 A

هاشمی نیاز به تبلیغات مرسوم ندارند و جامعه شناخت کافی از ایشان را دارد، اما در حال حاضر شب نامه‌ها و سی‌دی‌های تخریبی که علیه آقای هاشمی تهیه شده است نشان از عزم جدی برخی جریانات برای شیطنت دارد.

رئیس سازمان دانشجویی حزب اسلامی کار گفت: ثبت نام آقای هاشمی در انتخابات ریاست جمهوری را به فال نیک می گیریم و در مسیر پیش رو با تمام توان از ایشان حمایت می کنیم. سازمان دانشجویی حزب اسلامی کار هم با شبکه انسانی کیفی خود در سراسر کشور هماهنگ با حزب اسلامی کار در این زمینه عمل خواهد کرد. آقای هاشمی نیاز به تبلیغات مرسوم ندارند و جامعه شناخت کافی از ایشان را دارد، اما در حال حاضر شب نامه‌ها و سی دی‌های تخریبی که علیه آقای هاشمی تهیه شده است نشان از عزم جدی برخی جریانات برای شیطنت دارد و حامیان آقای هاشمی در انتخابات بیشتر تلاش خود را باید معطوف به این تخریب ها بکنند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، مهدی جعفری با انتقاد از تخریب هایی که در مورد هاشمی رفسنجانی صورت می گیرد، تصریح کرد: تخریب آقای هاشمی همواره از دو جهت بوده است; ضد انقلاب خارج نشین که برای ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی آقای هاشمی را هدف می گیرد و برخی از جریانات تندرو که ریشه ی انقلابی چندانی ندارند و برای کسب منافع شخصی آقای هاشمی را تخریب می کنند.

این فعال اصلاح طلب با انتقاد از روند تغییر مواضع برخی كاندیداها گفت: اصلاح طلبی را عملکرد افراد مشخص می کند. اما تلون مواضع برخی و عملکردی که دارند با تعریف خودشان از اصلاح طلبی تعارض دارد. اکنون هم مشخص شد که شب پره های سیاست ایران چه کسانی هستند.

عضو دفتر سیاسی حزب اسلامی کار در این رابطه افزود: اظهار نظرهای عجیبی که صورت می گیرد بیشتر ناشی از عدم درک واقعیات موجود و جایگاه افراد است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر