کد خبر: 74569 A

رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه:

در مقایسه با سایر کشورها بهترین و سالم‌ترین انتخابات را از نظر رفتار و قوانین داشته‌ایم ولی نباید به این اکتفا کنیم چرا که ما باید الگوی سایر کشورها باشیم.

رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه گفت: انتخابات کشورمان از نظر رفتار و قوانین در مقایسه با سایر کشورهای دنیا سالم ترین و بهترین انتخابات بوده است و ما باید با رعایت قوانین و اخلاق در این انتخابات نیز حضور پرشور داشته باشیم.

به گزارش خبرنگار ایلنا، حجت الاسلام و الامسلمین محمدی در مرکز همایش های بین المللی سازمان صدا و سیما انتخابات را یکی از برنامه های مهم نظام اسلامی عنوان کرد و گفت: انتخابات آبروی نظام است و لذا این دبیرخانه تصمیم گرفت تا این همایش را با هدف ترویج اخلاق انتخاباتی برگزارکند.

رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه ایجاد گفتمان و فضای اخلاقی در عرصه های مختلف برای نامزدها رسانه ها هواداران نامزدها و مردم را یکی از اهداف این نمایش عنوان کرد.

وی تبیین اوصول و مبانی اخلاق و رقابت و انتخاب نامزد اصلح را دیگر هدف این همایش قلمداد کرد و ادامه داد: ترویج اخلاق و اندیشه های امام در زمینه ملاک ها و معیارهای انتخاباتی با مبانی اسلامی هدفی است که این همایش دنبال می کند.

محمدی ضمن اشاره به سابقه انتخابات در کشور خاطرنشان کرد: در مقایسه با سایر کشور ها بهترین و سالم ترین انتخابات را از نظر رفتار و قوانین داشته ایم ولی نباید به این اکتفا کنیم چرا که ما باید الگوی سایر کشورها باشیم.

رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه اخلاق و رفتار اسلامی را عامل خوشبختی مردم جامعه دانست و گفت: باید بنا بر فرموده مقام معظم رهبری با رعایت اخلاق اسلامی در انتخابات شرکت کنیم.

همایش اخلاق اسلامی انتخابات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر