کد خبر: 74695 A

جانشین اداره عقیدتی ـ سیاسی نیروی دریایی ارتش:

ناخدا حسینی در جمع کارکنان اداره عقیدتی ـ سیاسی نیروی دریایی ارتش از برپایی همایش بازخوانی ماموریت‌های عقیدتی‌ ـ سیاسی در آینده نزدیک خبر داد.

ناخدا حسینی در جمع کارکنان اداره عقیدتی ـ سیاسی نیروی دریایی ارتش از برپایی همایش بازخوانی ماموریت‌های عقیدتی‌ ـ سیاسی در آینده نزدیک خبر داد.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی نیروی دریایی ارتش، ناخدا سیدمهدی حسینی جانشین اداره عقیدتی سیاسی نیروی دریایی ارتش در سخنانی ضمن تبریک میلاد امام محمد تقی، جواد الائمه (ع) گفت: در راستای تبیین عملکرد سازمان عقیدتی سیاسی ارتش و تشریح فعالیت های آن که امروز خوشبختانه به برکت وجود چنین نهاد مقدسی ارتش ما یک ارتش مکتبی و ولایی است، بیست و چهارم مهر ماه سال جاری همایشی تحت عنوان بازخوانی ماموریت های عقیدتی سیاسی در این اداره برگزار می شود.

وی با تاکید بر اطلاع رسانی دقیق و به موقع توسط مجریان این همایش اظهار داشت: در همین راستا کلیه کارکنان موظفند با استفاده از قوه تفکر و خلاقیت خود، استناد به آئین نامه انضباطی و تبصره 14 قانون ارتش جمهوری اسلامی ایران و همچنین دستور العمل روابط کاری مقالات خود را به دبیرخانه همایش ارائه دهند تا آن را به گونه ای مطرح کنیم که اثر گذار و مفید فایده واقع شود.

حسینی با اشاره به لزوم آگاهی کارکنان از ساختار سازمان عقیدتی سیاسی ارتش خاطرنشان کرد: حضور اثر بخش همه عزیزان در این همایش مستلزم آگاهی کامل از ساختار و ماموریت های این سازمان بوده که لازم است در همین راستا کارکنان ایده ها و نقطه نظرات خود را قبل از برگزاری همایش در قالب مقالات و پیشنهاد ها به دبیرخانه همایش ارسال کنند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر