کد خبر: 75655 A

جامعه جغرافیدانان ایران در حمایت از قالیباف‎ بیانیه صادر كرد.

جامعه جغرافیدانان ایران در حمایت از قالیباف‎ بیانیه صادر كرد.

به گزارش ایلنا، متن بیانیه به این شرح است:

بسمه اصلح

«ما برای آن كه ایران خانه ی خوبان شود؛ خون دل ها خورده ایم»

جامعه جغرافیدانان ایران به عنوان نهادی برآمده از بطن ملت شریف ایران كه متشكل از اساتید، دانش آموختگان و دانشجویان علوم جغرافیایی است بدین وسیله از هموطنان غیور و انقلابی دعوت به عمل می آورد با حضور حماسی خویش در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا زمینه ی تحقق منویات مقام معظم رهبری (دامت بركاته) و معنا بخشی پیام حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی را فراهم آورد.

عمیقا معتقدیم، ملت شریف و همیشه در صحنه ی ایران با حضور حداكثری خویش در جشن بالندگی 24 خرداد علاوه بر تحقق حماسه سیاسی، با انتخاب هوشیارانه ی خود و با عنایت بر مولفه هایی چون ولایت مداری، مدیریت جهادی، كارآمدی و تخصص، درك توانمندی های محیطی ایران و واقعیت های جهانی می تواند زمینه حماسه اقتصادی و خروج از وضعیت كنونی و ورود به دوره ثبات، امید، آرامش و همدلی را آن چنان كه در خور ملت ایران است؛ فراهم سازد.

بی تردید، ایران اسلامی دارای قابلیت ها و ظرفیت های انسانی و طبیعی شایانی است. با این وجود، تاریخ معاصر ایران اثبات كرده است فقدان شناخت صحیح این قابلیت ها و ضعف مدیریت و كنترل این منابع، موجب عدم پیشرفت بوده است.

ملت شریف ایران، ما به عنوان جغرافیدانان حرفه ای برحسب رشته تحصیلی، پژوهش ها، تجارب و نگاه جامع خود براین باوریم كه شناخت و مدیریت این ظرفیت های عظیم و بهره گیری از این منابع تنها از چنین فردی برمی آید كه دارای شخصیتی استوار و سابقه ای ستودنی در مدیریت كلان است. بی شك چنین فردی با لطف الهی، اتكا به مردم و تعامل با صاحب نظران و متخصصین توان دمیدن روح امید، خوشبینی به آینده و باورسازی اقتصاد داخلی و ترمیم سیاست خارجی و تقویت بخش خدماتی- رفاهی را خواهد داشت.

ما با عنایت به شناخت جامع خود از جناب آقای دكتر محمدباقر قالیباف، دانشیار جغرافیای سیاسی و ژئوپلیتیك دانشگاه تهران و حسب سوابق انقلابی و تجارب مدیریتی درخشان و توفیقات روز افزون ایشان در حیطه ی عمل، اعلامی میداریم موضع ما در انتخابات ریاست جمهوری حمایت قاطع از جناب آقای دكتر محمد باقر قالیباف می باشد.

جامعه جغرافیدانان ایران

4/3/1392

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر