کد خبر: 75924 A

دستورالعمل تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا به منظور آشنایی روسای ستادها با قانون تبلیغات، بر روی سایت فرمانداری تهران قرار گرفته است.

کمیته اطلاع‌رسانی و تبلیغات ستاد انتخابات تهران با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد که دستورالعمل تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا به منظور آشنایی روسای ستادها با قانون تبلیغات، بر روی سایت فرمانداری تهران قرار گرفته است.

به گزارش ایلنا، در این اطلاعیه آمده است:

«به اطلاع تمامی ریاست ستادهای نامزدهای انتخاباتی یازدهمین دوره ریاست جمهوری و چهارمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا می‌رساند: به منظور آشنایی هرچه بهتر نامزدهای انتخاباتی از اجرای قانون تبلیغات انتخاباتی، کمیته اطلاع‌رسانی و تبلیغات ستاد انتخابات شهرستان تهران اقدام به نصب دستورالعمل تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا نموده است.

متقاضیان برای کسب اطلاع از این دستورالعمل می‌توانند به پورتال سازمانی و اطلاع‌رسانی فرمانداری تهران به آدرس تارنمای www.tehran.gov.ir مراجعه نمایند.

لازم به ذکر است، کسب اطلاع نامزدهای انتخاباتی ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا از نحوه اجرای صحیح تبلیغات بر اساس ضوابط قانونی امری لازم‌الاجرا و ضروری است.»

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر