کد خبر: 76090 A

واعظ زاده:

برای نامزد پیروز انتخابات آرزوی موفقیت الهی دارم و آماده‌ایم همه برنامه‌های مدون خود را در اختیار ایشان قرار دهیم؛ اگر چه نمی توانم از دلنگرانی نسبت به احتمال عدم اجرای جدی اصول گفتمان یاد شده در بالا خودداری نمایم.

صادق واعظ زاده نامزد انتخابات ریاست جمهوری یازدهم که صلاحیتش برای تصدی این مسئولیت احراز نشد، با صدور بیانیه‌ای آمادگی خود را برای ارائه برنامه‌هایش به منتخب ملت اعلام کرد.

به گزارش ایلنا، متن آخرین بیانیه انتخاباتی واعظ زاده به شرح ذیل است:

«بسمه‌تعالی

مردم شریف و سربلند ایران

با تقدیم سلام و احترام؛ اینجانب با طلب خیر از خدای بزرگ و توکل بر ذات بی همتای او در پی پیشنهاد و اصرار گروهی از دانشمندان برجسته و مدیران عالی و با تجربه و جوانان فهیم و پر نشاط کشور و پس از مشورت گسترده با اهل نظر، قدم در میدان رقابت‌های دوره یازدهم ریاست جمهوری گذاردم و اکنون که در شرایط جدید مسئولیت از دوشم برداشته شده، چند نکته را به استحضار می رسانم:

1. حضور اینجانب در انتخابات ریاست جمهوری، حضوری گفتمانی بود برای پیگیری جهادی پیشرفت و عدالت به عنوان دو روی یک سکه در چارچوب اصول اسلامی و مقتضیات بومی از طریق تدبیر علمی و با بهره‌مندی از پشتوانه وسیع نخبگانی و دورنگه‌داشتن دولت از مناقشات بیهوده سیاسی و پرداختن به اجرای سیاست‌های کلی نظام و در جهت پاسخگویی به خواست‌ها و نیازهای واقعی مردم. همه کسانی که در سراسر کشور به‌طور صمیمانه و خودجوش و با صرف وقت و هزینه از نامزدی اینجانب حمایت و مرا شرمنده صداقت و محبت خود کردند، در واقع دلبستگی خود را به این گفتمان ابراز نمودند و از این جهت از همه آنان که غالباً به نام و نشان برای من ناشناخته و به فکر، مرام و احساس پاره وجودم هستند، سپاسگزاری و قدردانی می کنم و خود را خاک راه آنان می‌ دانم.

صحنه‌های مملو از صدق و صفای مردم عزیز اعم از زن و مرد و پیر و جوان و عارف و عامی که در سفرها و دیدارهای مردمی با آن مواجه شدم، جلوه دیگری از سلوک اجتماعی و معنوی مردم خوب ایران را بر من آشکار ساخت که درس های شیرین آن همواره سرمایه زندگی‌ام خواهد بود.

2. از مشارکت در فرایند نامزدی در انتخابات که موجب طرح گفتمان مزبور و پیشگامی گروهی از دانشمندان برجسته و دانشگاهیان و مدیران با تجربه و جوانان و دانشجویان عزیز در یک عرصه جدی سیاسی شد و به سهم خود به تقویت حس مسئولیت‌شناسی و شجاعت عالمانه در کشور برای حضور در سیاست کمک کرد خرسندم و پروردگار منان را برای این توفیق شاکرم و امید دارم این تجربه ارزنده از سوی چهره‌های متعهد، حکیم، پرتجربه، مدیر و مدبر در سطحی بهتر و بالاتر تکرار شود.

3. برای نامزد پیروز انتخابات آرزوی موفقیت الهی دارم و آماده‌ایم همه برنامه‌های مدون خود را در اختیار ایشان قرار دهیم؛ اگر چه نمی توانم از دلنگرانی نسبت به احتمال عدم اجرای جدی اصول گفتمان یاد شده در بالا خودداری نمایم.

4. گروهی از استادان و فضلای محترم دانشگاه و حوزه و اهالی کسب و کار و دانشجویان عزیز تقاضا کرده‌اند گفتمان یاد شده را به عنوان یک جریان فکری و اجتماعی در قالب‌های مناسب قانونی تداوم بخشند؛ این پیشنهاد را قابل تأمل می دانم و به عنوان یک عضو کوچک ان‌شاء‌الله در خدمت آنان خواهم بود.

توفیق همگان را از خداوند بزرگ خواستارم

والسلام علیکم و رحمة‌الله و برکاته».

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر