کد خبر: 80462 A

رئیس کمیته سیاسی شورای هماهنگی جبهه اصلاحات:

این اصلاح طلبان بودند که در مدت کوتاهی توانستند حماسه سیاسی موردنظر مقام معظم رهبری را رقم بزنند.

ایلنا: رئیس کمیته سیاسی شورای هماهنگی جبهه اصلاحات گفت: با اجماع اصلاح طلبان روی یک کاندیدای واحد؛ موجی در کشور به وجود آمده که به‌طور حتم اصلاح طلبان بدون كشیده شدن انتخابات به دور دوم؛ پیروز خواهند شد.

علی محمدغریبانی در گفتگو با خبرنگار ایلنا، محمدرضا عارف را چهره واقعی اصلاح طلبی عنوان کرد و افزود: ایشان به عنوان عضوی از جامعه اصلاح طلبی با تمام اخلاص، ایثارگرانه پا به عرصه انتخابات گذاشت.

دبیركل انجمن اسلامی مهندسان ایران ادامه داد: او آمده بود اگر مردم همیشه در صحنه ایران صلاح بدانند و به ایشان رای بدهند، بعداز پیروزی به‌عنوان رئیس جمهور اسلامی ایران؛ صادقانه خدمتگذار مردم باشد و مملکت را از انواع سختی‌ها برهاند.

وی با اشاره به اینکه آقای عارف در زمان كوتاهی توانست حماسه سیاسی خلق کند و گوی سبقت را از بسیاری از رقبا برباید، افزود: ایشان با رویکرد اصلاح طلبی، اخلاق مداری و بزرگ منشی درحالی‌که با جدیت تمام اصلاح طلبان را دور هم جمع کرد، اما چون بزرگان اصلاح طلب صلاح را در آن دید که به نفع دکتر روحانی از کاندیداتوری انصراف دهد. او؛ مرد و مردانه با عنایت به خوی اصلاح طلبی خود که بر آن مهر تایید زد، قهرمانانه به این خواسته تن داد.

غریبانی از عارف به عنوان یک قهرمان سیاسی اصلاح طلب نام برد و افزود: اصلاح طلبی یعنی حماسه‌سازی واقعی سیاسی و تاریخی. ازهمین رو می‌توان گفت این اصلاح طلبان بودند که در مدت کوتاهی توانستند حماسه سیاسی موردنظر مقام معظم رهبری را رقم بزنند.

رئیس اسبق شورای هماهنگی جبهه اصلاحات تصریح کرد:‌ با تمام احترامی که برای دکتر عارف قائل هستم، از حسن تدبیر ایشان و مجموعه اصلاح طلبان استقبال می‌کنم و این را یک حرکت رو به جلو و گام موثر اصلاح طلبانه می‌دانم و از آحاد مردم از هر قوم، قبیله و قشری در داخل و خارج از كشور می‌خواهم به این رخداد تاریخی ارج بگذارند و با رای قاطع خود در پیروزی انتخاباتی دكتر روحانی مشارکت و سهم داشته باشند.

علی محمدغریبانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر