کد خبر: 80596 A

پیام تبریک قالیباف به مناسبت پیروزی تیم ملی مقابل لبنان:

نمایش خیره‌کننده و پیروزی تیم ملی فوتبال کشورمان در دیدار حساس و سرنوشت‌ساز امروز برابر لبنان طعم شیرین "امید" و یک موفقیت جمعی را در کام همگان پدید آورد. موفقیتی که با کنار هم ایستادن، در سایر عرصه‌ها نیز قابل دستیابی‌ است.

محمدباقر قالیباف به مناسبت پیروزی تیم ملی مقابل لبنان در پیامی گفت: با انسجام و همگرایی، موفقیت در هر عرصه‌ای دست یافتنی‌ است.

به گزارش ایلنا،محمدباقر قالیباف کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با انتشار پیامی، "نمایش خیره‌کننده و پیروزی تیم ملی فوتبال کشورمان در دیدار حساس و سرنوشت‌ساز امروز برابر لبنان را نشانه‌ تاثیر انسجام، همگرایی و اتحاد در نیل به اهداف مشترک" دانست.

در بخشی از این پیام آمده است: فوتبال آن هنگام که به اوج حساسیت می‌رسد، پتانسیل‌های بالقوه‌اش در ایجاد "وحدت و انسجام" را به نمایش می‌گذارد و متقابلا هنگامی که پیروزی و موفقیت حاصل می‌شود این آموزه را به جای می‌گذارد که، آری! به اتفاق جهان می‌توان گرفت.

محمدباقر قالیباف در بخش دیگری از این پیام تبریک آورده است: نمایش خیره‌کننده و پیروزی تیم ملی فوتبال کشورمان در دیدار حساس و سرنوشت‌ساز امروز برابر لبنان طعم شیرین "امید" و یک موفقیت جمعی را در کام همگان پدید آورد. موفقیتی که با کنار هم ایستادن، در سایر عرصه‌ها نیز قابل دستیابی‌ است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر