کد خبر: 80687 A

حضور مردم پای صندوق‌های رای ضمن خلق حماسه سیاسی دیگر، افتخار و عزتی تاریخی را برای کشور و مردم به ارمغان خواهد آورد.

شیراز-ایلنا: سخنگوی ستاد انتخاباتی حسن روحانی در استان فارس از ایجادشورحسینی مردم فارس در شب میلاد سرور آزادگان جهان حضرت امام حسین (ع) و در دیدار با این کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری قدرانی کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از شیراز، علی اکبر صفوی گفت: حضور پرشور و بی نظیر مردم فهیم و بزرگوار فارس در دیدار با حسن روحانی، بار دیگر نشان از باور عمیق مردم این خطه ازایران اسلامی ازاعتدال دررفتارو اصلاح طلبی درروش‌ها داشت.

وی ادامه داد: بدون شک این اجتماع عظیم وسردادن شعار‌های زیبا و  پر مفهوم پیام بزرگی به همه ایرانیان و همه جهان داشت که قطعا موجب عزت و سرافرازی و افتخار ایران و ایرانی می‌باشد.

صفوی در بخش دیگری از سخنانش از زحمات نیروی انتظامی و برقرارکنندگان نظم و امنیت محل برگزاری این همایش نیز قدرانی کرد و افزود: شعارهای حامیان روحانی در تشکر از عملکرد این عزیزان گواه رضایت مردم از نیروی انتظامی در این گردهمایی داشت.

وی در پایان بار دیگر از مردم فارس به خاطردرک بالا از شرایط کنونی کشورقدرانی کرد و افزود: حضور مردم پای صندوق‌های رای ضمن خلق حماسه سیاسی دیگر، افتخار و عزتی تاریخی را برای کشور و مردم به ارمغان خواهد آورد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر