کد خبر: 80723 A

سخنگوی حزب همبستگی:

محوریت گفتمان دوم خرداد مردم هستند و این گفتمان همواره تحول‌گرایانه بوده است و در پاسخ به اینکه گفتمان دوم خرداد باید حذف شود اعلام می‌کنم که مردم همواره جایگاه اصلی دوم خرداد را اثبات کرده‌اند.

ایلنا: سخنگوی حزب همبستگی گفت: اصولگرایان نتوانسته‌اند در انتخابات به اجماع برسند و با توجه به اجماع اصلاح‌طلبان از پیروزی در انتخابات ناامید شده‌اند لذا با طرح موضوعاتی همچون اجماع اجباری به دنبال تفرقه‌افکنی و شکاف بین اصلاح‌طلبان هستند.

کمالی در گفت و گو با خبرنگار ایلنا با اشاره به عدم موفقیت اصولگرایان در اجماع گفت: اگر اصلاح طلبان نیز قرار بود به زور و اجبار به اجماع برسند همچون نامزدهای اصولگرایان به بن بست می‌رسیدند.

کمالی همچنین درباره ادعای برخی از اصولگرایان مبنی بی اینکه گفتمان دوم خرداد باید برای همیشه از بین برود، افزود: نباید وقت خود را صرف ادعای برخی افراطی‌ها كنیم ولی با این حال باید بگویم که محوریت گفتمان دوم خرداد مردم هستند و این گفتمان همواره تحول‌گرایانه بوده است و در پاسخ به اینکه گفتمان دوم خرداد باید حذف شود اعلام می‌کنم که مردم همواره جایگاه اصلی دوم خرداد را اثبات کرده‌اند.

اصلاحات عارف اجماع گفتمان دوم خرداد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر