کد خبر: 80782 A

حجت الاسلام خامنه‌ای همچنین از اقدام شجاعانه و ایثارگرانه آقای دکتر محمدرضا عارف تشکر کرد و آن را الگویی برای سیاست ورزی اخلاق مدارانه در کشور دانست.

حجت الاسلام و المسلمین سیدهادی خامنه‌ای دبیر کل مجمع نیروهای خط امام در پایان جلسه فوق العاده کمیته سیاسی این تشکل اصلاح طلب از همه مردم و علاقه مندان به سربلندی و عزت ایرانیان خواست ضمن حضور در پای صندوق‌های رای به دکتر حسن روحانی رای دهند.

حمید قزوینی عضو شورای مرکزی این تشکل در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایلنا ضمن اعلام این خبر گفت: آقای خامنه‌ای در جلسه کمیته سیاسی عنوان کرد پس از گفتگویی که با رییس دولت اصلاحات داشتیم و با توجه به انصراف آقای دکتر عارف و همچنین نظر اعضای مجمع نیروهای خط امام،موضع رسمی خود مبنی بر حمایت از آقای روحانی را اعلام کرده و از مردم شریف ایران می‌خواهیم که برای ساختن فردایی بهتر و پیشگیری از افتادن کشور در دام افراط گرایی به جناب حجت الاسلام و المسلمین روحانی رای دهند.

حجت الاسلام و المسلمین خامنه‌ای همچنین از اقدام شجاعانه و ایثارگرانه آقای دکتر محمدرضا عارف تشکر کرد و آن را الگویی برای سیاست ورزی اخلاق مدارانه در کشور دانست.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر