کد خبر: 80831 A

استاندار اسبق همدان:

اصلاحات‌طلبان هشت سال پیش در انتخابات سال 84 اشتباه کردند و با عدم وفاق و اتحاد باختند امروز با تجربه آن اشتباه با ائتلاف عارف و روحانی به صورت واحد در انتخابات شرکت کردند.

ایلنا-همدان: استاندار اسبق همدان در همایش جوانان حامی حسن روحانی اظهار داشت: همه ما امروز به دنبال تحول اساسی در عرصه مدیریت اجرایی كشور هستیم.

وی ادامه داد: اصلاحات‌طلبان هشت سال پیش در انتخابات سال 84 اشتباه کردند و با عدم وفاق و اتحاد باختند امروز با تجربه آن اشتباه با ائتلاف عارف و روحانی به صورت واحد در انتخابات شرکت کردند.

علی‌اصغر زبردست، استاندار اسبق همدان در ادامه با تشکر از اقدام کناره‌گیری عارف به نفع روحانی تصریح کرد: اقدام عارف در کناره‌گیری از انتخابات به نفع روحانی عملی شجاعانه و خیرخواهانه برای کشور بود و عارف در حالی کنار کشید که در خیلی از استان‌ها رأی خوبی داشت.

وی افزود: امید ما به انتخابات 24 خرداد ماه است و همه مردم وظیفه دارند که با حضور در انتخابات حماسه سیاسی را خلق کنند.

زبردست در ادامه با اشاره به اینکه اگر به دنبال تغییر و تحول وضعیت کنونی هستیم هیچ راهی جز حضور پررنگ در انتخابات نداریم بیان داشت: مردم تشنه تغییر و تحول در عملکرد این هشت سال هستند.

وی اضافه کرد: روزی که خاتمی دولت را تحویل می‌داد رقم قابل توجهی در صندوق ذخیره ارزی داشتیم اما امروز که دولت بعدی روی کار می‌آید باید بدهی‌های دولت فعلی را پرداخت کند.

استاندار اسبق همدان در ادامه با بیان اینکه دولت فعلی به اندازه دولت خاتمی و هاشمی نفت فروخت، ابراز داشت: استان همدان دارای استعدادهای بسیار قوی است و ما اگر بتوانیم از این ظرفیت‌ها و استعدادها به درستی استفاده کنیم استانی آباد خواهیم داشت.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر