کد خبر: 80842 A

با قدردانی از اقدام سنجیده و مسئولانه جناب آقای دکتر عارف که مصالح عمومی را به اولویت‌های شخصی ترجیح داده و زمینه موفقیت نامزد مورد اجماع اصلاح طلبان را فراهم آورده است، مردم فهیم کشورمان را به حضور در انتخابات و رأی به جناب آقای دکتر حسن روحانی دعوت می‌کنم.

مصطفی معین در حمایت از دکتر حسن روحانی بیانیه‌ای صادر كرد.

به گزارش ایلنا، متن این بیانیه به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

شرایط حساس و پیچیده کشور و ضرورت برون‌رفت از وضعیتی که جامعه در آن به سر می‌برد، بر کسی پوشیده نیست.

از ماه‌ها قبل که شورای مشورتی اصلاح‌طلبان با محوریت جناب آقای خاتمی به منظور تصمیم گیری مناسب برای ورود به عرصه انتخابات ریاست جمهوری شکل گرفت، ضمن رصد کردن وضعیت جامعه و مواجهه با گروه‌های مختلف مردم، امیدوار بودم تا تصمیم نهایی اصلاح‌طلبان بر پایه توجه به خواست عمومی ملت و نیز اجماع قاطبه اصلاح‌طلبان باشد.

در این میان، اعلام نامزدی آقای هاشمی رفسنجانی و ثبت نام ایشان که از شخصیت‌های ماندگار جمهوری اسلامی هستند و تجربه اداره کشور در روزهای سخت دفاع و سازندگی را داشتند، بارقه امید را در چشمان  آحاد مردم بارور نمود.افسوس که ععدم تایید صلاحیت ایشان فرصت دیگری را از ملت بزرگوار ایران گرفت و موج شور و نشاط مردم را به گرداب بهت و بی تفاوتی فرو برد.

در چنین شرایطی تلاش‌های بی‌وقفه، مدبرانه و اخلاقی جناب آقای خاتمی و بزرگان دلسوز کشور با توجه به خواست عمومی و تاکید بر خرد جمعی، ضرورت دستیابی به اجماع را که دستاورد بزرگی برای اصلاحات و سرنوشت کشور است، پیش برد و علیرغم همه محدودیت‌های موجود سیاسی و حذف نامزدهای حداکثری اصلاح طلبان، باز هم به جای انفعال و کناره گیری، توجه به خواست عمومی در دستور کار قرار گرفت و اجماع بین دو نامزد موجود یعنی آقایان دکتر محمدرضا عارف و دکتر حسن روحانی به خوبی مد نظر قرار گرفته و مدیریت شد؛ دستاوردی بزرگ که جا دارد از تلاش‌های ارزنده جناب آقای خاتمی و شورای مشورتی ایشان تقدیر و تشکر شود.

اکنون با قدردانی از اقدام سنجیده و مسئولانه جناب آقای دکتر عارف که مصالح عمومی را به اولویت‌های شخصی ترجیح داده و زمینه موفقیت نامزد مورد اجماع اصلاح طلبان را فراهم آورده است، مردم فهیم کشورمان را به حضور در انتخابات و رأی به جناب آقای دکتر حسن روحانی دعوت می‌کنم.

همچنین با توجه به اهمیت نقش شوراهای اسلامی که حقوق اولیه و اساسی شهروندان و مسائل شهری در آن متبلور است، امیدوارم شهروندان عزیز تهرانی با رأی به نامزدهای ائتلاف اصلاح طلبان (یاران خاتمی و هاشمی) گامی در بهبود کیفیت زندگی‌شان بردارند.

دکتر مصطفی معین - 21/3/92

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر