کد خبر: 80853 A

با انتشار بیانیه‌ای؛

ائتلاف زنان اصولگرا و اصلاح‌طلب که در بیانیه شماره یک، حمایت خود را از هاشمی رفسنجانی اعلام کرده بود، با انتشار بیانیه سوم درباره انتخابات ریاست جمهوری، حمایت این ائتلاف از حسن روحانی را اعلام کرد.

ائتلاف زنان اصولگرا و اصلاح‌طلب که در بیانیه شماره یک، حمایت خود را از هاشمی رفسنجانی اعلام کرده بود، با انتشار بیانیه سوم درباره انتخابات ریاست جمهوری، حمایت این ائتلاف از حسن روحانی را اعلام کرد.

به گزارش ایلنا، متن کامل بیانیه سوم ائتلاف زنان اصولگرا و اصلاح‌طلب از این قرار است:

«نهاد انتخابات نماد مردمسالاری، حاصل زحمات و فداکاری ها و گنجینه و میراث گرانبهایی است که امروز در دست من و توست. جمهوری اسلامی با مراقبت از "مردمسالاری" برقرار می باشد که ما زنان همپای مردان آن را پی می گیریم. اعتدال و خردگرایی، تغییر و تحول، اصلاح شرایط و وضع نامطلوب کنونی، صلح و آرامش و ثبات خواستی است که آن را از طریق انتخابات محقق می کنیم.

ما زنان اصولگرا و اصلاح طلب ضمن تقدیر از تمامی عزیزانی که با تکیه بر خردجمی و با برگزیدن منافع و مصالح جمعی به علائق و منافع فردی، شرایط دستیابی به انتخابی واحد را امکان پذیر ساخته اند اعلام می داریم که به "حسن روحانی" رای می دهیم. او گزینه ای است که در کارنامه خود اعتدال گرایی را با بهره گیری از خردجمعی دارد. این عضو مجلس خبرگان رهبری و نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با سوابق درخشان و با گذشته فعال و روشنی که دارد نشان داده است با هدفگیری صلح و ثبات و آرامش و با احترام و رعایت حقوق و انتخاب مردم و با مدیریت خردگرا، شایسته سالار و کارآمد، در ایجاد تحول، اصلاح و برون رفت از شرایط نامطلوب کنونی توانمند است.

"ائتلاف زنان اصولگرا و اصلاح طلب" تمام اقشار جامعه را به انتخاب "حسن روحانی" دعوت می کند و از همه می خواهد که با پشت سرگذاشتن تردیدها، با مشارکت گسترده در انتخابات، از این فرصت برای ایجاد تحول و تغییر از طریق صندوق های رای اقدام کنند.

دست به دست هم برون رفت از وضع موجود و مشکلات و ثبات و صلح و آرامش و حفظ جمهوری اسلامی را از خداوند متعال مسئلت داریم. حفظ "نهاد انتخابات" اصلی ترین هدفی است که با انتخاب "حسن روحانی" پی می‌گیریم و با یاری یکدیگر، امید به مرحمت و یاری حضرت حق در تحقق آرمان‌های جمهوری اسلامی در صحنه می‌مانیم.»

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر