کد خبر: 80857 A

جمع کثیری از زنان فعال در عرصه سیاسی فرهنگی و اجتماعی طی بیانیه ای اعلام کردند حضور پرشور مردم در انتخابات موجب تقویت وحدت ملی و شکست پروژه تحریم آمریکایی می شود.

جمع کثیری از زنان فعال در عرصه سیاسی فرهنگی و اجتماعی طی بیانیه ای اعلام کردند حضور پرشور مردم در انتخابات موجب تقویت وحدت ملی و شکست پروژه تحریم آمریکایی می شود.

به گزارش ایلنا، متن این بیانیه به شرح ذیل است: در شرایطی که دشمنان ایران اسلامی همچون ادوار گذشته با بهره گیری از ابزار تبلیغاتی گوناگون به ویژه رسانه های غربی سعی دارند با کمرنگ جلوه دادن حضور مردم بی اعتمادی به نظام را به جهانیان القا نمایند. بی شک حضور گسترده و پرشور همراه با آگاهی و بصیرت ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی در پای صندوق‌های رأی یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و چهارمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا به عنوان یکی دیگر از عرصه های افتخار و اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران، نه تنها این اقدامات مذبوحانه را بی اثر خواهد نمود، که ره آوردی چون:تقویت وحدت ملی و وحدت اسلامی در جهان، مأیوس شدن دشمنان از فشارهای اقتصادی و شکست پروژه تحریم آمریکایی، افزایش ضریب امنیت ملی وکاهش تهدیدات نظامی، همچنین افزایش میزان مقبولیت و نفوذ نظام سیاسی در ابعاد داخلی وخارجی را برای میهن عزیز اسلامیمان به ارمغان خواهد داشت.

از این رو در این برهه ی سرنوشت ساز زنان فعال در عرصه های سیاسی، اجتماعی و فرهنگی بر خود واجب دانسته از آحاد ملت شهید پرور، بصیر، انقلابی و مقاوم دعوت نمایند تا با وحدت و همدلی خود، این بار نیز حماسه ای سترگ رقم زده و با حضور پرشکوه شان در پای صندوقهای رأی در اوج اقتدار، ضمن ارج نهادن به ارزشها و آرمانهای انقلاب اسلامی، مدافع نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده و در گذر از پیچ تاریخی پیش رو دروازه ورود به تمدن نوین اسلامی را بگشایند.

جامعه زنان فعال در عرصه های سیاسی، اجتماعی و فرهنگیضمن تجدید بیعت با آرمانهای امام راحل (ره)، انقلاب اسلامی، شهدا و تبعیت از رهنمودهای مقام معظم رهبری (مدظله)آماده اند تا همراه با خیل عظیم هموطنان خود در 24 خرداد در آزمونی دیگر حماسه ای بس عظیم خلق نمایند و دشمنان میهن اسلامیمان را مأیوس تر از گذشته نمایند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر