کد خبر: 80890 A

سردار سرخیلی:

تنوع نقش‌پذیری و اقدامات سپاه، آن را مورد اعتماد و نقطه اتکای ملت ایران در برابر خطرات قرار داده است.

فرمانده قرارگاه مدینه نیروی زمینی سپاه گفت: تنوع نقش‌پذیری و اقدامات سپاه، آن را مورد اعتماد و نقطه اتکای ملت ایران در برابر خطرات قرار داده است.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی سپاه، همزمان با فرارسیدن میلاد با سعادت امام حسین (ع) بزرگ پاسدار اسلام و روز پاسدار، سردار حمید سرخیلی فرمانده قرارگاه مدینه نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به تشریح جایگاه و نقش سپاه در مقاطع مختلف انقلاب اسلامی پرداخت.

سرخیلی سپاه را همواره در متن خطرات پیش‌روی انقلاب و نظام جمهوری اسلامی خواند و تصریح کرد: امروز با نگاهی به گذشته درمی‌یابیم که در مقاطع مختلفی که کشورمان با تهدیدات گسترده و گوناگون مواجه شده است سپاه به عنوان عمود خیمه نظام سینه خود را سپر حوادث قرار داد و دشمنان را ناکام گذاشته است.

وی افزود: تنوع نقش‌پذیری سپاه در برابر تهدیدات گوناگون از تهدیدات امنیتی، نظامی گرفته تا تهدیدات نرم و فرهنگی همچنین حضور در عرصه خدمت‌رسانی به مردم و محرومیت‌زدایی در کشور با فعالیتهای سازندگی و اقدامات زیرساختی که انجام داد سپاه را مورد اعتماد و نقطه اتکای ملت ایران در برابر خطرات قرار داده است.

فرمانده قرارگاه مدینه نزسا، خودسازی را مهمترین ویژگی یک پاسدار توصیف و تصریح کرد: ولایتمداری و ایستادگی و دفاع از ولایت تا پای جان، بصیرت و دشمن شناسی، مدافع دین و حقوق ملت و حضور به هنگام در صحنه نیز از شاخصه‌های مهم یک پاسدار علوی است.

وی خاطرنشان کرد: دشمنان قسم خورده اسلام و انقلاب اسلامی اذعان دارند که منافع ایجاب می‌کند که ایران را مورد فشار قرار دهیم و زیاده‌خواهی‌های دولتهای زورگوی امریکا، برخی کشورهای اروپایی و رژیم غاصب صهیونیستی و برخی نوکران منطقه‌ای آنان حکم می‌کند که با جنگ‌افروزی به دنبال کسب منافع خود باشند که ملت ایران برای حفظ استقلال و آزادی خود همواره آماده و در صحنه است.

سرخیلی با اشاره به اهمیت حضور در انتخابات گفت: در مقطع کنونی دشمنان انقلاب اسلامی با هزینه‌های گزاف به وسیله رسانه‌ها، شبکه‌ها و سایتهای گوناگون و بکارگیری راهبرد تحریم، تهدید و فشار به دنبال جبران ناکامی‌های گذشته هستند.

سرخیلی در ادامه اظهار داشت: یکی از کم‌هزینه‌ترین روشهای مقابله با دشمنان انقلاب به لحاظ تجهیزاتی حماسه بزرگ سیاسی انتخابات است که ملت فهیم، مقاوم و شجاع ایران با حضور به موقع خود در صحنه سنگین و با اهمیت انتخابات چشم طمع دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی و ملت ایران را کور خواهند کرد.

فرمانده قرارگاه مدینه نیروی زمینی سپاه در پایان موقعیت و جایگاه انقلاب اسلامی و ملت ایران در حال رسیدن به قله توصیف و تصریح کرد: هرچند در مسیر رسیدن به قله سختی‌ها و فشارهایی وجود دارد اما شیرینی رسیدن به قله تمام سختیها را تحت الشعاع قرار می‌دهد. امروز انقلاب اسلامی با گفتمان جدید خود الگوی بیداری کشورهای اسلامی است و موجب روشنگری مردم جهان شده است از این رو با صبر، درایت و تبعیت از ولایت از مقطع کنونی نیز با عزت و اقتدار عبور خواهیم کرد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر