کد خبر: 80897 A

آقایان هر‌چه سریع‌تر تصمیم بگیرند و بر روی یك نفر به توافق برسند تا ضمن جلوگیری از تشتت آرا، رئیس جمهور منتخب با رای بالا انتخاب شود.

امام جمعه موقت تهران با تاكید بر حضور گسترده مردم در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا گفت: آقایان هر‌چه سریع‌تر تصمیم بگیرند و بر روی یك نفر به توافق برسند تا ضمن جلوگیری از تشتت آرا، رئیس جمهور منتخب با رای بالا انتخاب شود.

به گزارش ایلنا، آیت‌الله محمدعلی موحدی كرمانی در جمع كاركنان سازمان توسعه منابع انرژی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح به مناسبت بزرگداشت اعیاد شعبانیه و روز جانباز با اشاره به انتخابات ریاست جمهوری و‌ شورا‌های شهر و روستا با تاكید بر حضور گسترده و دشمن‌شكن مردم در این انتخابات سرنوشت‌ساز افزود: امروز با توجه به شرایطی كه ‌ جهان با آن روبه‌رو شده و بیداری اسلامی روزبه‌روز در حال گسترش است، ایران اسلامی به نقطه امید در جهان تبدیل شده است.

وی با بیان اینكه انتخابات ایران در سرنوشت بیداری اسلامی نقش بسیار حساسی دارد، تاكید كرد: همگان باید با احساس مسئولیت در این انتخابات حاضر شده و با انتخاب فرد اصلح، نقشه‌های شومی كه دشمنان برای ملت ایران و نظام جمهوری اسلامی تدارك دیده‌اند را خنثی كنند.

امام جمعه موقت تهران با بیان اینكه شركت در انتخابات مسئله بسیار مهمی است تاكید كرد: مقام معظم رهبری بر حضور حماسی مردم در انتخابات 24 خرداد تاكید فراوان دارند و مردم ایران باید در روز انتخابات با حضوری منسجم و گسترده به ندای امام خامنه‌ای لبیك بگویند و بكوشند كه یك نفر با رأی بسیار بالا انتخاب شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به انصراف دو تن از كاندیدای انتخابات تصریح كرد: با انصراف آقایان حداد و عارف شاهد تجمیع آرا خواهیم بود‌.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام تاكید ‌كرد: اگر رئیس جمهور ‌پشتوانه بالای رای داشته باشد ‌در عرصه بین‌الملل قدرت مانور بیشتری دارد و با اقتدار در مجامع بین‌الملل سخن خواهد گفت.

وی با اشاره به تعدد كاندیداها متذكر شد: آقایان هر‌چه سریع‌تر تصمیم بگیرند و بر روی یك نفر به توافق برسند تا ضمن جلوگیری از تشتت آرا، رئیس جمهور منتخب با رای بالا انتخاب شود.

‌عضو مجلس خبرگان رهبری با تاكید بر اینكه جلوگیری از تشتت آرا یكی از عوامل قدرت نظام است، گفت: نظام جمهوری اسلامی رئیس جمهوری با رای بالا می‌خواهد.

وی تاكید كرد: آقایان كاندیداها همان طور كه احساس مسئولیت كردند و در انتخابات نام‌نویسی نمودند، امیدوارم امروز تا فرصت هست احساس وظیفه كنند و اعلام انصراف ‌نمایند تا یك نفر با رای بالا انتخاب شود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر