کد خبر: 82463 A

ستاد ایثارگران و خانواده شهدای حسن روحانی با صدور بیانیه‌ای از مردم ایران برای خلق حماسه سیاسی در انتخابات ریاست جمهوری تشکر کرد.

ستاد ایثارگران و خانواده شهدای حسن روحانی با صدور بیانیه‌ای از مردم ایران برای خلق حماسه سیاسی در انتخابات ریاست جمهوری تشکر کرد.

به گزارش ایلنا، متن این بیانیه به شرح زیر است:

«به نام پروردگار توانا

ملت شریف و غرورآفرین ایران زمین

با درود و شادباش به شما که با تدبیر و دوراندیشی خود به امید برقراری دولتی اسلامی بر پابه اعتدال، اصلاحات و تدبیر حماسه‌ای بزرگ را رقم زدید.

بی‌شک این حماسه سیاسی مدنظر مقام معظم رهبری خلق نمی‌گردید جز با همبستگی و وفاق ملی تک تک ایرانیان از اقوام و ادیان و مذاهب مختلف.

این همان همبستگی و وفاق ملی‌ای است که امام خمینی(ره)، خانواده شهدا، جانبازان، ایثارگران و کهنه سربازان دفاع مقدس که همینک شاهدان زنده آن دوران هستند، در آرزوی آن بودند.

این همان همبستگی و وحدت ایرانیان است که نه تنها فرصت طلبان و دشمنان داخلی و خارجی را ناکام گذاشت بلکه همگان در سراسر جهان شاهد شادی خود جوش و وصف ناپذیر این ملت بزرگ در روز گذشته بودند و اشک شادی را در چشمان هزاران هزار مادر ایثارگر جاری ساخت.

شاد باشد این پیروزی بر کام ملت ایران در سایه ولایت که از امروز وظیفه ی سنگینی را به دوش تک تک ما جهت همراهی با رئیس جمهور منتخب و مردمی ایران حجت‌الاسلام والمسلمین آقای دکتر حسن روحانی می‌گذارد تا با حفظ این همبستگی با تمام وجود جهت اعتلای نام ایران در تمامی زمینه ها از هیچ تلاش و کوششی فرو گذار ننماییم.

در پایان از همراهی و همکاری شورای محترم نگهبان، وزارت کشور و دست‌اندرکاران نظارت و اجرایی انتخابات کمال تشکر و قدردانی را دارد.»

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر