کد خبر: 82624 A

امید است بتوانیم در مقابله با زیاده‌خواهی دشمنان گام‌های اساسی در دفع تهدیدها و فشارهای بیگانه را فراهم آورده و آفتاب درخشان آرمان‌های امام راحل و مقام معظم رهبری را در افق تاریخی این حماسه، هر روز تابناک‌تر و پرفروغ‌تر گردانید.

ئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور در پیامی، ضمن تقدیر از حضور حماسی مردم در انتخابات 24 خرداد، این حضور را به مقام معظم رهبری و رئیس‌جمهور منتخب مردم تبریک گفت.

به گزارش ایلنا، سردار جلالی در این پیام با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری که "وحدت ملی و رفق و مدارا پشتوانه‌ امنیت کشور و خنثی‌کننده‌ ترفندهای دشمنان است"، گفت: حمد و سپاس بیکران خدای متعال را سزاست که بار دیگر شرکت پر شور و نشاط و آگاهانه را نصیب ملت مسلمان ایران کرد، دوستان را شاد و دشمنان را نا امید نمود تا در انتخاباتی که به فرموده رهبر معظم انقلاب اسلامی پیروز آن مردم بوده و در این امتحان الهی با حضور جانانه خود در صحنه بودن و پویایی را به اثبات رسانیدند.

در قسمت دیگری از پیام آمده است: ملت ایران، زیباترین فصل همبستگی ملی را با هوشمندی به تصویر کشید و در مقابل چشمان حیرت زده ناظران و سیاستمداران جهانی و نگاه های منتظر دوست و دشمن یک حماسه بیادماندنی و پرافتخار را رقم زد و ثابت کرد که همچنان پرچمدار خداپرستی، استقلال و عدالتخواهی برای همه ملت‌های امروز و فردا خواهد بود.

وی در ادامه با اشاره به سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی آورده است: حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی به دست امتی سلحشور، خداجو و ولایت پذیر محقق شد و با حضور تکلیف مدار، آگاهانه و وحدت آفرین و یکپارچه مردم مطیع امر رهبر و خواهان حق و عدالت در انتخابات 24 خرداد ماه در عمل حماسه سیاسی را عینیت بخشیدند و بار دیگر به اسلام، انقلاب اسلامی و آرمانهای امام راحل و دست آورد هشت سال دوران دفاع مقدس و برکات خون پاک شهدا رأی دادند و صحه گذاشتند.

در ادامه چنین آمده است: بی‌شک این توفیق بزرگ و استثنایی و این حضور بسیار فاخر که با درایت و تدبیر مقام عظمای ولایت تحقق یافته است در تاریخ انقلاب پرشکوه ملت ایران ماندگارخواهد بود و با درایت و آگاهی ملت فهیم ایران این فوز عظیم ملی با هیچ شائبه تلخی در کام ملت مشوب نگردد.

در پایان این پیام، همراه با تبریک به رئیس‌جمهور منتخب آمده است: ضمن تبریک به رهبر معظم انقلاب اسلامی و رئیس جمهور منتخب ملت عزیز، امید است در سایه تعامل و با پشتوانه آرای سدید ملت بتوانیم با بهره‌گیری از ظرفیت و توانمندی همه مردم در عرصه داخلی با شکوفایی اقتصاد مقاومتی و در عرصه سیاست خارجی در مقابله با زیاده‌خواهی دشمنان گام‌های اساسی در دفع تهدیدها و فشارهای بیگانه را فراهم آورده و آفتاب درخشان آرمان‌های امام راحل و مقام معظم رهبری را در افق تاریخی این حماسه، هر روز تابناک‌تر و پرفروغ‌تر گردانید.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر