کد خبر: 82775 A

مهمترین موضوعات مطرح شده در دیدار روسای جمهور؛

روحانی:دوره انتقالی نیازمند همکاری و همفکری است و به فضل الهی همه زمینه‌ها برای انجام این موضوع آماده است.

رییس‌جمهور دولت های نهم و دهم گفت: دولت آماده است که همه تجربیات و کارها را به خوبی و کامل به دولت آ‌ینده و رییس جمهور منتخب ملت انتقال دهد.

به گزارش ایلنا، محمود احمدی‌نژاد پس از دیدار حجت الاسلام حسن روحانی در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: سنت خوبی گذاشته شده که مسئولان به منتخب ملت تبریک می‌گویند و بنده نیز از این سنت خوب، پیروی کردم و خدمت برادر عزیزمان آقای روحانی که امروز مفتخرند که منتخب ملت باشند، رسیدم تا هم عرض تبریک مجدد و هم اعلام آمادگی این دولت برای انتقال تجربیات و کارها به آقای روحانی و همکاران وی و نیز اعلام آمادگی برای کمک به رییس جمهور منتخب و دولت وی داشته باشم.

وی خاطرنشان کرد: گفتگوهای خوبی با یکدیگر داشتیم و تاکید می‌کنم که دولت آماده است همه کارها را به خوبی و به صورت کامل به دولت آینده و آقای روحانی به عنوان رییس جمهور منتخب ملت انتقال دهد.

از سویی حجت الاسلام حسن روحانی با تشکر از حضور احمدی‌نژاد گفت: در حقیقت این حضور برای بیان تبریک پیروزی ملت ایران بود ولی در این فرصت گزارشی کلی از آخرین وضعیت اقتصادی و سیاسی کشور ارائه و مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

وی خاطرنشان کرد: دوره انتقالی نیازمند همکاری و همفکری است و به فضل الهی همه زمینه‌ها برای انجام این موضوع آماده است.

رئیس جمهور منتخب ملت افزود: همچنین در این دیدار مقرر گردید نقطه نظرات و اطلاعات دستگاه های مختلف منتقل شود و نیز قرار شد جناب آقای احمدی نژاد و بنده دو نفر مشخص کنیم که به عنوان رابط در دوره انتقالی، به طور مداوم با هم ارتباط و تبادل اطلاعات داشته باشیم تا اطلاعات موجود به بهترین شکل مورد استفاده قرار گیرد.

روحانی گفت: البته این ارتباط همچنان ادامه خواهد داشت و بنای دولت بنده این خواهد بود که از تجربیات همه دولت‌های گذشته استفاده و بهره‌برداری کند.

وی افزود: این اتفاقات آغاز بسیار خوبی بود که با کمک هم این دولت را به دولت بعدی انتقال دهیم.

در این دیدار که بیش از یک ساعت در مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت بطول انجامید دو طرف مهمترین وضعیت اقتصادی و سیاسی جامعه را مورد بحث و تبادل نظر قرار دادند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر