کد خبر: 82804 A

جهاد دانشگاهی:

جهاد دانشگاهی طی بیانیه‌ای از رئیس‌جمهور برگزیده خواست تا خدمتگزاری صادقانه و اهتمام به وظایف مصرحه در قانون اساسی و در یک کلام عزم و اقدام جهادی برای پیشرفت مادی و معنوی ملت را سرلوحه کار خود قرار دهد.

جهاد دانشگاهی طی بیانیه‌ای از رئیس‌جمهور برگزیده خواست تا خدمتگزاری صادقانه و اهتمام به وظایف مصرحه در قانون اساسی و در یک کلام عزم و اقدام جهادی برای پیشرفت مادی و معنوی ملت را سرلوحه کار خود قرار دهد.

به گزارش ایلنا، جهاد دانشگاهی با صدور بیانیه‌ای حضور به هنگام و دشمن شکن ملت ایران در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری را محصول وفاداری آنان به قانون اساسی و مردمسالاری دینی برشمرد و از رئیس جمهور آینده خواست شکرانه و پاسخ اعتماد مردم را به شایستگی و با تمام توان به جا آورد.

این بیانیه با تأکید براینکه ملت عزیز ایران، یکبار دیگر دفاع جانانه خود از نظام اسلامی و ایران سربلند را به رخ جهانیان کشانده است، تصریح کرد: ایرانیان در روز بیست و چهارم خرداد ماه، بر وفاداری خود به قانون اساسی و مردمسالاری دینی پای فشردند. مردم در این روز نه تنها به دشمن پشت نکردند بلکه حملات سهمگین خود را با بهره‌گیری از سلاح فائق تبعیت از رهبری، امید به آینده پیشرفت کشور و انسجام ملی از کنار صندوق‌های اخذ رأی نثار دشمنان کردند.

جهاد دانشگاهی در بیانیه خود تاکید کرد: بی‌شک ملت مسلمان ایران سزاوار این پیروزی است و برای بدخواهان او جز سرافکندگی، دلسردی و خشوع در برابر عظمت این حماسه سیاسی نتیجه دیگری قابل تصور نیست و پیروز واقعی ملت مسلمان ایرانند.

اعضای نهاد انقلابی جهاد دانشگاهی در بیانیه خود ضمن تبریک انتخابات 92 به محضر مقام معظم رهبری تصریح کردند: جهاد دانشگاهی به نوبه خود صمیمانه‌ترین سپاس‌ها را به پیشگاه ملت مسلمان و عظیم الشأن ایران تقدیم می‌کند.

در پایان بیانیه جهاد دانشگاهی آمده است: بدون تردید شکرانه و پاسخ اعتماد ملت مسلمان و همیشه در صحنه برای رئیس جمهور آینده مسئولیت‌آور خواهد بود که به لطف الهی و همت مسئولان و مردم با بکارگیری همه توان رئیس جمهور برای حفظ نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، پاسداری از دست آوردهای انقلاب اسلامی، پیروی از راه حضرت امام خمینی (ره) و منویات رهبر عظیم الشان انقلاب، خدمتگزاری صادقانه و اهتمام به وظایف مصرحه در قانون اساسی و در یک کلام عزم و اقدام جهادی برای پیشرفت مادی و معنوی ملت به سرمنزل مقصود خواهد رسید.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر