کد خبر: 82812 A

رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه:

نهاد نماز جمعه براساس سیاست‌های تعیین شده از طرف امام راحل (ره) و رهبر معظم انقلاب حضرت آیت‌الله خامنه‌ای از دولت آینده و همه خادمان ملت همانند گذشته حمایت خواهد کرد.

رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه در پیام تبریک به رئیس جمهور منتخب ملت تأکید کرد: نهاد نماز جمعه دولت آینده را در ترویج مبانی و ارزش‌های اسلامی و انسانی مدد می‌رساند.

به گزارش ایلنا، حجت‌الاسلام سیدرضا تقوی رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه کشور در پیامی به حجت‌الاسلام حسن روحانی انتخاب وی با رأی اکثریت ملت به ریاست جمهوری اسلامی ایران را تبریک گفت.

وی در این پیام تصریح کرد: 24 خرداد با عنایت خداوند متعال نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی ما شد؛ روزی که ملت سرافراز ایران با حضور یکپارچه در انتخابات اقتدار ملی خویش را در برابر چشم جهانیان به نمایش گذاشت.

رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه کشور با تأکید براینکه 24 خرداد روز خلق حماسه سیاسی بود، افزود: در روز 24 خرداد مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی به ندای خیرخواهانه و رهنمود مدبرانه رهبر فرزانه انقلاب لبیک گفت.

حجت‌الاسلام تقوی با تبریک انتخاب حجت‌الاسلام روحانی به عنوان رئیس جمهور منتخب ملت و آرزوی توفیق برای وی، تأکید کرد: ملت جنابعالی را به عنوان سکاندار عرصه اجرایی برگزید تا براساس سیاست‌های نظام اسلامی و قانون اساسی و رهنمودهای رهبری فضای خدمت به ارزش‌های جوشیده از خون شهیدان را گرمتر و پرشورتر کنید.

وی متذکر شد: نهاد نماز جمعه براساس سیاست‌های تعیین شده از طرف امام راحل (ره) و رهبر معظم انقلاب حضرت آیت‌الله خامنه‌ای از دولت آینده و همه خادمان ملت همانند گذشته حمایت خواهد کرد.

حجت‌الاسلام تقوی همچنین خطاب به حجت‌الاسلام روحانی تأکید کرد: نهاد نماز جمعه کشور وی را در ترویج مبانی و ارزش‌های اسلامی و انسانی مدد می‌رساند.

رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه کشور در پایان ابراز امیدواری کرد که همدلی و وحدت، مشکل‌گشایی و خدمت و توانمندی و مقاومت دشمنان ملت و مملکت را بیش از پیش مأیوس می‌گرداند و نظام اسلامی و مردم هوشمند و موقعیت‌شناس ما را پیروز نماید.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر