کد خبر: 82831 A

در نامه‌ای به حسن روحانی

اعضای شورای عالی امور ایرانیان خارج از کشور در نامه‌ای به دکتر حسن روحانی، آمادگی خود را برای یاری در جهت دستیابی به حماسه اقتصادی، اعلام کردند.

اعضای شورای عالی امور ایرانیان خارج از کشور در نامه‌ای به دکتر حسن روحانی، آمادگی خود را برای یاری در جهت دستیابی به حماسه اقتصادی، اعلام کردند.

به گزارش ایلنا، در این نامه آمده است:

«به نظر من "این مساله اتباع ایرانی مقیم کشورهای دیگر"، آبروی ماست، باید در این زمینه بنشینید و برنامه‌ریزی کنید.

مقام معظم رهبری (مدظله العالی)

حضرت حجت‌الاسلام والمسلمین جناب آقای دکتر روحانی

رییس‌جمهور محترم منتخب مردم

با اهدا سلام و تحیات؛

حماسه عظیم و ماندگار 24 خرداد، برگ زرین دیگری از هوشمندی، عظمت و خرد ایرانیان را به نمایش گذارد و قدرت انسجام، دلبستگی و اداره ملت ایران به تداوم انقلاب اسلامی و راه معمار کبیر و فقید انقلاب را به رخ جهانیان کشید. این موهبت بزرگ الهی و انتخابات ماندگار، منزلت و سربلندی ایران و ایرانیان را در سراسر جهان ارتقا داد.

به گواه آمار و ارقام، هموطنان عزیز مقیم خارج از کشور در جای جای جهان، همگام با ایرانیان داخل با شور و اشتیاق در آفرینش حماسه سیاسی به صحنه آمده و به عشق نظام و میهن اسلامی، به مطلوب‌ترین وجه وظیفه دینی و ملی خویش را ادا کردند.

اینک با سپاس به درگاه خداوند بزرگ به سبب تفضل این نعمت و سربلندی و با تبریک این پیروزی به یکایک ملت بزرگ ایران، رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله العالی) و تبریک صمیمانه به حضرتعالی به جهت کسب اعتماد ملت ایران و توفیق خدمت در عرصه مدیریت عالی کشور، بدینوسیله آمادگی دبیرخانه شورای عالی امور ایرانیان و هموطنان مقیم خارج از کشور را برای یاری در جهت دستیابی به گام دوم حماسه ملی – حماسه اقتصادی، اعلام می‌داریم.

همان‌گونه که استحضار دارید توان اقتصادی، فنی، تخصصی، فن‌آوری و تجربی بیش از 5 میلیون ایرانی مقیم خارج که به استناد آمار و اطلاعات موجود، بسیار چشمگیر و ممتاز است، در توسعه و شکوفایی کشور، تحول زیرساختی اقتصادی و نفی، شکستن تحریم‌های اقتصادی علیه جمهوری اسلامی ایران و خنثی کردن توطئه‌های دشمنان، بسیار راهگشا و کارساز و پشتوانه بزرگ و ارزشمندی در مسیر دستیابی به توسعه پایدار ملی است.

اطمینان داریم با مدیریت و درایت حضرتعالی و سیاست‌های «دولت تدبیر و امید»، بستر تعامل هرچه بیش‌تر با هموطنان مقیم خارج و زمینه حضور و مشارکت آنان در عرصه‌های سازندگی کشور در جهت تحقق آرمان حماسه اقتصادی فراهم خواهد شد. توفیق و سرفرازی جنابعالی را از خداوند منان مسالت داریم.

سرپرستی و کارکنان دبیرخانه شورای عالی امور ایرانیان خارج از کشور»

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر