کد خبر: 84301 A

جلودارزاده در گفت‌وگو با ایلنا:

ایجاد فرصت شغلی جدید، رعایت عدل و انصاف در حق و حقوق مردم بالاخص جامعه كارگری و رعایت کامل قانون از اصلی‌ترین مطالبات جامعه کارگری ایران است.

سهیلا جلودارزاده گفت:ایجاد فرصت شغلی جدید، رعایت عدل و انصاف در حق و حقوق مردم بالاخص جامعه كارگری و رعایت کامل قانون از اصلی‌ترین مطالبات جامعه کارگری ایران است.

سهیلا جلودارزاده در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا در پاسخ به این سوال که آیا امکان تشکیل دولت وحدت ملی در دولت روحانی وجود دارد یا نه؟ گفت: این امکان که وجود دارد منتها باید دید تا چه اندازه اجرایی می‌شود. دولت وحدت و امید در شرایطی به وجود می‌آید که همه دعوت شدگان به کابینه برنامه روحانی را محوریت کار خود قرار دهند و با تمام وجود در جهت تحقق بخشیدن به آن گام بردارند.

وی ادامه داد:اگر همچنان بر مواضع و کارهای دولت‌های قبلی تاكید صورت بگیرد دولت وحدت ملی شکل نخواهد گرفت و ما شاهد تشنج خواهیم بود. اعضای کابینه روحانی باید مبتنی بر برنامه عمل کنند؛ یعنی عملکردشان برنامه محور باشد و به مطالبات مردم باور داشته باشند.

این نماینده مجلس پنجم و ششم شورای اسلامی در تشریح ویژگی‌های اعضای کابینه دولت تدبیر و امید عنوان کرد: اعضای کابینه باید از طیف‌های مختلفی باشند. مردم خواستار تغییر در تفکر و روش‌ها هستند و می‌خواهند دولت، دولتی خدمتگزار باشد و از قابلیت اقتدار خود استفاده کند.

سهیلا جلودارزاده گفت:  دولت ائتلاف موظف است سهمی برای طرف‌های ائتلاف کننده قائل باشد اما در دولت اعتدال روش‌های افراطی را قرار است تبدیل به روش‌های مورد خواست عموم ملت کنیم.

این عضو خانه کارگر در پاسخ به این سوال که چقدر محتمل است گروه‌های افراطی اصولگرایان برای دولت روحانی مشکل آفرینی کنند، خاطرنشان ساخت: با توجه به اینکه انتخابات سالم بوده و مردم آن را تایید کردند و رهبری همواره به حمایت از دولت تاکید داشتند احتمال ایجاد اختلال و سنگ‌اندازی در چنین وضعیتی را ضعیف می‌دانم. اگر مشکلاتی هم پیش آید قطعا رای دهندگان به آقای روحانی از ایشان حمایت خواهند کرد.

وی در پاسخ به این سوال که مهمترین مطالبه جامعه کارگری در شرایط فعلی از دولت روحانی چیست؟ گفت: ایجاد فرصت شغلی جدید، رعایت عدل و انصاف در حق و حقوق مردم بالاخص جامعه كارگری و رعایت کامل قانون از اصلی‌ترین مطالبات جامعه کارگری ایران است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر