کد خبر: 85116 A

ابراهیمی به ایلنا خبر داد:

این جلسه مربوط به انتخابات است و ایشان به هر حال عضو جامعه روحانیت مبارز و هیات مؤسسین هستند و جامعه روحانیت وظیفه خود می‌داند که به ایشان تبریک بگوید و اعلام حمایت کند.

عضو جامعه روحانیت مبارز گفت: جامعه روحانیت مبارز برای طرح مطالبه و نیاز خاصی در این دیدار شرکت نخواهد کرد اما آقای روحانی هر کمکی بخواهند چه در موارد کلی و چه در موارد جزیی ما با ایشان همکاری و همراهی خواهیم کرد.

حسین ابراهیمی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا با اعلام این خبر که هیاتی ۸ نفره از جامعه روحانیت مبارز امروز عصر با روحانی دیدار می‌کنند، گفت: این دیدار انتخاباتی است و اعضای جامعه روحانیت مبارز به منظور تبریک گفتن به رئیس جمهور منتخب ملت ایران خدمت ایشان خواهند رسید.

وی در پاسخ به این سوال که آیا دیدار هیئتی از جامعه روحانیت با حسن روحانی نوعی دلجویی از وی به حساب می‌آید، عنوان کرد: این جلسه مربوط به انتخابات است و ایشان به هر حال عضو جامعه روحانیت مبارز و هیات مؤسسین هستند و جامعه وظیفه خود می‌داند که به ایشان تبریک بگوید و اعلام حمایت کند.

عضو جامعه روحانیت مبارز تصریح کرد: همچنین باید اضافه کرد جامعه روحانیت مبارز برای طرح مطالبه و نیاز خاصی در این دیدار شرکت نخواهد کرد اما آقای روحانی هر کمکی بخواهند چه در موارد کلی و چه در موارد جزیی ما با ایشان همكاری و همراهی خواهیم کرد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر