کد خبر: 86479 A

در جمع علما و روحانیون مطرح شد؛/8/

برخی امروز با گمانه زنی‌ها هم خود را و هم دیگران را خسته می‌کنند و گاهی هم توقعات نابجا در جامعه به وجود می‌آورند.

رییس‌جمهور منتخب با انتقاد از بعضی گمانه زنی‌ها درباره کابینه گفت: برخی امروز با گمانه زنی‌ها هم خود را و هم دیگران را خسته می‌کنند و گاهی هم توقعات نابجا در جامعه به وجود می‌آورند. گاهی هم برخی از سخنان و گفتار‌ها خیلی با اخلاق اسلامی سازگار نیست. رسانه‌ای کسی را به عنوان کاندیدای یک وزارتخانه معرفی می‌کند رسانه دیگر آن را نقد می‌کند، رسانه دیگر برای او شرط و شروط می‌گذارد، این جز خستگی ذهنی و فکری چیز دیگری را برای مردم به بار نخواهد آورد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، حسن روحانی در جمع علما گفت: من مدتی است با دوستان و عزیزانی که نه ادعایی و نه مطالبه‌ای دارند با دقت کار بررسی افراد برای حضور در کابینه را اغاز کرده‌ام و به حول و قوه الهی امیدوارم در مدت مقرر بتوانم شایسته‌ترین‌ها را بدون در نظر گرفتن مسائل حزبی و جناحی انتخاب کنم.

روحانی افزود: تقاضای من از همه روحانیت این است که در این ماه رمضان از یک طرف مردم را با مشکلاتی که امروز کشور با آن مواجه است آشنا کنند و از سوی دیگر مطالبات مردم را در چارچوب امکانات موجود کشور تعریف کنند و از سوی دیگر از همگان بخواهند با صبر و امیدشان دولت یازدهم را کمک کنند که تدبیر این دولت بدون اعتماد و امید مردم راه به جایی نخواهد برد.

وی گفت: از همه شما عزیزان و از همه مردم عزیز كشورمان در ماه رمضان و ماه برکت التماس دعا دارم. امیدوارم به حول و قوه الهی در مسیری که مردم عزیز ما خواستار آن هستند گام برداریم و بتوانیم خدمتگذار خوب و شایسته‌ای برای مردم عزیزمان باشیم.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر