کد خبر: 86597 A

با حضور عاون آموزش قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص)‌؛

نیاز به تاسیس یک دانشگاه مستقل جهت آموزشهای تخصصی پدافند احساس می‌شد که با تدبیر سلسله مراتب و توجه فرمانده محترم قرارگاه مراحل تاسیس این دانشگاه انجام گرفت.

ایلنا: دانشگاه قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص) با حضور معاون آموزش قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص) افتتاح شد و همچنین قرار شد تا مرکز آموزش وظیفه 02 نیروی زمینی ارتش به عنوان محل تاسیس دانشگاه قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص) در نظر گرفته شود.

به گزارش ایلنا، دانشگاه قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص) با حضور معاون آموزش قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص)‌ امیر قربانی و جانشین اداره عقیدتی سیاسی این قرارگاه امیر سعیدی اففتاح شد.

به دنبال این افتتاحیه بنا شد تا مرکز آموزش وظیفه 02 نیروی زمینی ارتش به عنوان محل تاسیس دانشگاه قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص) در نظر گرفته شود تا مراحل تحویل کامل این مرکز از نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران انجام و این دانشگاه به زودی افتتاح و شروع به فعالیت می‌کند.

معاون آموزش قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص) در حاشیه این مراسم گفت: پس از صدور فرمان مقام معظم رهبری در سال 87 مبنی بر تفکیک پدافند از نیروی هوایی نیاز به تاسیس یک دانشگاه مستقل جهت آموزشهای تخصصی پدافند احساس می‌شد که با تدبیر سلسله مراتب و توجه فرمانده محترم قرارگاه مراحل تاسیس این دانشگاه انجام و مقرر شد محل مرکز آموزش وظیفه 02 نیروی زمینی ارتش جهت شروع به کار این دانشگاه به قرارگاه پدافند هوایی واگذار شود.

دانشگاه نیروی هوایی قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص) نیروی زمینی ارتش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر