کد خبر: 86790 A

دریادار تنگسیری:

در جایی نمی‌توان یافت که کافر بر مسلمان تسلط داشته باشد و امروز شرط پیروزی، مهیا کردن خودمان است.

جانشین فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت: در جایی نمی‌توان یافت که کافر بر مسلمان تسلط داشته باشد و امروز شرط پیروزی، مهیا کردن خودمان است.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی سپاه، سردار علیرضا تنگسیری جانشین فرمانده نیروی دریایی سپاه در مراسم افتتاح بیمارستان صحرایی شهید فاطمی این نیرو در بشاگرد با بیان اینکه ما نوکری و خدمت به این مردم عزیز را افتخار می‌دانیم، هدف از راه اندازی این بیمارستان را نیاز مردم و پیشگیری از شیوع بیماریهای واگیردار همراه با شروع فصل گرما و دوری از مرکز استان و عدم پزشک متخصص بیان کرد.

وی خاطر نشان کرد: این بیمارستان از جمله چندمین بیمارستان های صحرایی قرارگاه است که جهت رفع محرومیت نیروی دریایی سپاه است که در شرق استان هرمزگان بعد از استان های خوزستان، بوشهر و فارس دائر شده است.

تنگسیری بعد از افتتاح بیمارستان صحرایی با حضور در کمپ زلزله زدگان منطقه بشاگرد و دیدار با خانواده های آسیب دیده روستای سر دشت و خانواده های شهید، پای صحبتها و مشکلات مردم ساکن در آنجا نشسته که یکی از مهمترین در خواست های مردم با شروع شدن ماه مبارک رمضان ساخت مسجد و حسینیه بود.

وی سپس با حضور در جمع پاسداران ناحیه مقاومت سپاه شهرستان بشاگرد اظهار داشت: به خدا اعتماد کنید و پیش روید که خدا در قرآن وعده پیروزی به ما بشارت داده است و در جایی نمی توان یافت که کافر بر مسلمان تسلط داشته باشد و امروز شرط پیروزی، مهیا کردن خودمان است.

تنگسیری ادامه داد: در دوران امامت حضرت علی (ع) و امام حسین(ع) هم همین مسلمانان بودند اما بی بصیرت تا جایی که این عزیزان در سخت ترین لحظات تنها و بی‌کس ماندند پس باید با بصیرت و تبعیت از فرمایشات ولی امر مسلمین هرچه با نشاط تر و با ایمان تر راه خود را پیش گیریم تا انشاءالله به پیروزی نهایی با رهبری امام زمان(عج) دست یابیم.

جانشین فرمانده نیروی دریایی سپاه همچنین با اشاره به جنگ تحمیلی هشت ساله گفت: تمام وعده های خداوند در این جنگ برای ما محقق گردید این نتیجه ایمان و توکل برخداوند و ایستادگی در برابر ناحقان بود تا جایی که در نهایت پیروزی ما با نابودی رژیم صدام و استقرار حکومت شیعه در عراق همراه شد.

بیمارستان صحرایی شهید فاطمی نیروی دریایی سپاه در بشاگرد دارای قسمت‌های پذیرش، اتاق عمل، اتاق پزشک، اورژانس، بستری، آزمایشگاه، رادیولوژی و داروخانه است که به صورت رایگان پذیرای بیماران این شهرستان و روستا های تابعه است.

قابل ذکر است که جهت ایاب و ذهاب روستاهای اطراف و بهره مندی از این خدمات سرویس پیش بینی شده است.

تیم پزشکی این بیمارستان متشکل از بهترین متخصصان استان بوده که در بعضی از تخصص ها در استان بی نظیر هستند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر