کد خبر: 87155 A

خانه كارگر با صدور بیانیه‌ای تاكید كرد:

جامعه کارگری توفیقات دولت تدبیر و امید را توفیقات خود دانسته و بر همین اساس از رئیس جمهور عزیز و گرامی انتظار دارد تا انتخاب وزیر کار را با تمرکز بر نظر نمایندگان جامعه کارگری مدنظر قرار دهند تا انشااله شاهد همدلی و همراهی برای پیشبرد اهداف مقدس دولت تدبیر و امید باشیم.

دبیران اجرایی خانه­‌های کارگر کشور با انتشار بیانیه‌ای تاكید كردند جامعه کارگری انتظار دارد منتخب ملت برای تصدی وزارتخانه ­ کار تعاون و امور اجتماعی شخصیتی را در نظر بگیرد که دارای تجارب و توانمندی توأم با روحیه تعامل بوده و نسبت به این وزارتخانه و زیر مجموعه­‌های آن شناخت داشته باشد تا با کمک و همراهی جامعه کارگری و کارفرمائی و صندوق‌های بیمه ­ای و بخش تعاون در جهت پیاده کردن شعارهای انتخاباتی رئیس جمهوری محترم موفق باشد.

به گزارش خبرنگار ایلنا،متن كامل این بیانیه كه در پایان نشست دبیران اجرایی خانه­‌های کارگر کشور در ساوه صادر شد به این شرح است:

خدا را شاکریم که بار دیگر در سایه ولایت و رهبری نظام و هوشیاری ملت بزرگ ایران شاهد حماسه­‌ای دیگر در مسیر پیشرفت و توسعه کشور در عرصه سیاسی بودیم. حماسه­‌ای که به حق نشان از جایگاه مردم مداری و ملت محوری نظام اسلامی بود. انتخابات ریاست جمهوری که تواماً با انتخابات شوراهای شهر و روستا بود در حالی برگزار گردید که رسانه­‌های بیگانه در سُرنای بی­ تفاوتی مردم و عدم شرکت ملت در انتخابات می‌­ دمید ملت در پاسخ به ندای رهبر خود لبیک گفت و بدون توجه به گرایش‌های سیاسی یک پارچه در انتخابات و پای صندوق‌های رأی حضور پیدا کرد و شخصیت انقلابی را برگزید که دارای ویژگی‌های لازم برای اداره کشور در ابعاد مختلف آن است.

جامعه کارگری با عزمی راسخ و با اعتقاد بر اینکه آقای دکتر حسن روحانی گزینه­‌ای است که می‌­ توان به او اتکاء کرد تا کشتی به گل نشسته صنعت و اشتغال و اقتصاد کشور را به حرکت درآورد رأی داد و امروز نیز انتظار دارد که منتخب ملت به نظر نمایندگان جامعه کارگری وقعی قائل شده و برای تصدی وزارتخانه ­ای چند وجهه کار تعاون و امور اجتماعی شخصیتی را در نظر بگیرد که دارای تجارب و توانمندی توأم با روحیه تعامل باشد و این وزارتخانه و زیر مجموعه­‌های آن را شناخت داشته باشد تا با کمک و همراهی جامعه کارگری و کارفرمائی و صندوق‌های بیمه ­ای و بخش تعاون در جهت پیاده کردن شعارهای انتخاباتی رئیس جمهوری محترم موفق باشد.

جامعه کارگری توفیقات دولت تدبیر و امید را توفیقات خود دانسته و بر همین اساس از رئیس جمهور عزیز و گرامی انتظار دارد تا انتخاب وزیر کار را با در نظر گرفتن مؤلفه­‌های ذکر شده با تمرکز بر نظر نمایندگان جامعه کارگری مدنظر قرار دهند تا انشااله شاهد همدلی و همراهی برای پیشبرد اهداف مقدس دولت تدبیر و امید باشیم.

والسلام

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر