کد خبر: 87256 A

احمد شیرزاد در گفت‌وگو با ایلنا:

با وجود تهمت‌ها و آسیب‌های چند ساله و به نوعی محرومیت از تریبون‌های عمومی امروز مشاهده می‌کنیم که مردم کماکان به ایت الله هاشمی توجه دارند.

یک فعال سیاسی اصلاح طلب تاکید کرد: من شخصا ترجیح می‌دهم آیت الله هاشمی به روش‌های مردمی و ملاقات‌های بسیاری که دارند، ادامه دهند چراکه به طور قطع صحبت‌های متین و محکم ایشان حتی بدون حضور در تریبون نماز جمعه همچون این سال‌ها شنیده خواهد شد.

احمد شیرزاد در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا با اشاره به اینکه اقبال عمومی در دوره انتخابات نسبت به آیت الله هاشمی بیش از پیش افزایش یافته و تاکنون نیز این روند ادامه دارد، گفت:اگرچه در اذهان عمومی اقبال به هاشمی طی این سال‌ها با فراز و نشیب‌های فراوانی همراه بوده است اما با وجود تهمت‌ها و  آسیب‌های چند ساله و به نوعی محرومیت از تریبون‌های عمومی امروز مشاهده می‌کنیم که مردم کماکان به ایت الله هاشمی توجه دارند.

وی در خصوص ضرورت بازگشت هاشمی به تریبون نماز جمعه گفت: من شخصا ترجیح می‌دهم آیت اله هاشمی به روش‌های مردمی و ملاقات‌های بسیاری که دارند ادامه دهند چراکه به طور قطع صحبت‌های متین و محکم ایشان حتی بدون حضور در تریبون نماز جمعه همچون این سال‌ها شنیده خواهد شد.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر