کد خبر: 87725 A

مدیر مرکز تخصصی مهدویت حوزه علمیه قم:

بسیاری از بزرگان، علما، اساتید حوزه و شخصیت‌های موجه حوزه، معتقدند دیدگاه‌های آیت الله هاشمی در مسائل مختلف می‌تواند راهگشا باشد/ بزرگان، اساتید و علما، با عمده نظرات آیت الله هاشمی رفسنجانی، همراهی و موافقت دارند.

ایلنا: مدیر مرکز تخصصی مهدویت حوزه علمیه قم، گفت: بسیاری از بزرگان، اساتید، علما و شخصیت‌های موجه حوزه علمیه قم، نسبت به شخصیت آیت الله هاشمی رفسنجانی، نظر بسیار مثبتی دارند.

حجت الاسلام و المسلمین مجتبی کلباسی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایلنا گفت: بسیاری از بزرگان، علما، اساتید حوزه و شخصیت‌های موجه حوزه، نسبت به شخصیت آیت الله هاشمی رفسنجانی، نظر بسیار مثبتی دارند و دیدگاه‌های ایشان را به جز چند مورد، در مسائل مختلف می‌پسندند و به دیدگاه‌های ایشان احترام می‌گذارند، چرا که معتقدند دیدگاه‌های ایشان در مسائل مختلف می‌تواند راهگشا باشد.

حجت الاسلام و المسلمین کلباسی اضافه کرد: البته این به معنای مطلق گرایی نیست ولی به هر حال بنده این موضوع را اطلاع دارم که بزرگانی، اساتید و علمایی، با عمده نظرات آیت الله هاشمی رفسنجانی، همراهی و موافقت دارند و البته ممکن است در موارد خاصی هم نقد و اشکالی داشته باشند که آن هم طبیعی است.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر