کد خبر: 87749 A

سخنگوی جبهه اصلاحات با ایلنا مطرح کرد؛

با رییس‌جمهور منتخب دیدار می‌كنیم/کلیه اعضاء جلسه معتقد بودند مردم به گفتمان اصلاحات رای دادند و دولت جدید باید مطالبات مردم را در چارچوب این گفتمان پیگیری كند.

اولین جلسه شورای هماهنگی جبهه اصلاحات پس از انتقال ریاست شورا به حزب همبستگی ایران اسلامی عصر روز گذشته با حضور اکثریت اعضاء برگزار شد.

هدایت الله جمالی‌پور سخنگوی شورای هماهنگی جبهه اصلاحات در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایلنا در خصوص مباحث مطرح شده در جلسه گفت: در ابتدای جلسه اخبار و گزارشات جاری داخلی و خارجی توسط اعضاء مطرح و مورد بررسی و تحلیل قرار گرفت.

وی افزود: در دستور کار جلسه این هفته شورا سه بحث مهم قرار داشت؛ اولین بحث دیدار با دکتر روحانی رییس جمهور منتخب بود که مقرر شد هیات ریسه با مسولیت اینجانب موضوع دیدار را پیگیری و با دفتر رییس جمهور منتخب هماهنگی نماید.

جمالی‌پور همچنین یادآور شد: دومین دستور کار جلسه گزارش کمیته بازنگری آیین نامه اداره شورا و نحوه عضویت در شورا بود که پس از گزارش کمیته مقرر شد مسئول مربوطه آیین نامه را آماده و در جلسه بعد ارائه نماید.

وی سومین دستورکار جلسه را تنظیم دستور العمل نحوه تعامل شورا هماهنگی جبهه اصلاحات با اعضای اصلاح طلب منتخب شورای شهر عنوان کرد و گفت: مقرر شد این موضوع در اولین جلسه مشترک با اعضای اصلاح طلب منتخب شورای شهر که انشاء الله در هفته آینده برگزار خواهد شد مورد بررسی قرار گیرد.

سخنگوی شورای هماهنگی جبهه اصلاحات تصریح کرد: همچنین در ادامه جلسه اکثریت قاطع اعضاء معتقد بودند گفتمان دکتر روحانی در طول مبارزات انتخاباتی برخواسته از گفتمان اصلاح طلبی بود و خود ایشان هم در اکثر مراسم‌های سخنرانی‌های مردمی بر آن تاکید می‌کرد لذا دولت جدید باید به مطالبات مردمی که در مراسم‌های سخنرانی‌های انتخاباتی در اقصی نقات کشور از زبان آن‌ها بیان می‌شد توجه نماید.

وی افزود: کلیه اعضاء جلسه معتقد بودند مردم به گفتمان اصلاحات رای دادند و دولت جدید باید مطالبات مردم را در چارچوب این گفتمان پیگیری كند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر