کد خبر: 88531 A

دری نجف‌آبادی:

درگیری‌های حاضر در جوامع اسلامی توسط امریکا، اسرائیل و انگلستان برنامه‌ریزی شده است و این درگیری‌ها بین شیعه و سنی سایه‌های امن را برای اسرائیل به دنبال خواهد داشت.

امام جمعه اراک گفت: درگیری‌های حاضر در جوامع اسلامی توسط امریکا، اسرائیل و انگلستان برنامه‌ریزی شده است و این درگیری‌ها بین شیعه و سنی سایه‌های امن را برای اسرائیل به دنبال خواهد داشت.

به گزارش ایلنا، آیت‌الله دری نجف‌آبادی در جمع کارکنان سپاه روح‌الله در حسینیه امام خمینی(ره) اراک اظهار کرد: وحدت تنها راه حل رفع مشکلات مسلمین است.

وی با بیان این‌که «از نظر امام صادق(ع) شیعیان دارای صفات و ویژگی‌هایی مانند وفا، امانتداری، زهد، زکات،حج و پرهیز از حرام و هر گناهی هستند» ادامه داد: در واقع پیروزان واقعی عالم، اینان هستند. ضیافت خداوند متعال مراتبی دارد و این مراتب به اعتبار قابلیت‌های ماست. هرچه قابلیت و اعتبار ما بیشتر باشد آن رتبه ضیافت در نزد خداوند بالاتر خواهد بود. رمز موفقیت در این راه ایمان، معرفت و اخلاص است.

وی تصریح کرد: برای این‌که جلوه‌هایی از خداوند در انسان نمایان شود باید قله‌های بسیاری را فتح کرد و بزرگترین قله این است که فقط خداوند را در زندگی موثر بدانیم، نقش‌آفرین حقیقی اوست و این قدم اول و آخر است که باید طی شود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر