کد خبر: 91999 A

آیت اله بجنوردی:

شهردار تهران دارای شخصیتی است که فرزند و جنگ جبهه و انقلاب است و مدیریت وی به حق بی نظیر است که تهران را آباد کرده است.

ایلنا: آیت اله بجنوردی با اشاره به رای نیاوردن محمدباقر قالیباف در انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری گفت: چیزی از شخصیت وی کاسته نشده است و امیدواریم این مدیریت وی ادامه یابد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، آیت اله موسوی بجنوردی در مراسم بهره‌برداری از پروژه خورشید سرای جماران با اشاره به اینکه اقدامات شهرداری تهران هیچ گاه فراموش شدنی نیست، گفت: شهردار تهران دارای شخصیتی است که فرزند و جنگ جبهه و انقلاب است و مدیریت وی به حق بی نظیر است که تهران را آباد کرده است.

وی با بیان اینکه از هر حیث این شخصیت حق بزرگی دارد، تصریح کرد: قالیباف که کاندیدای ریاست جمهوری بود به هر دلیلی رای نیاورد از شخصیت وی کاسته نمی‌شود و برای همه ما محترم است و ما نمی‌توانیم اقدامات وی را فراموش کنیم. آرزو می‌کنم که در دور بعدی ریاست جمهوری باشد جراکه اعتقاد داریم وی توان ریاست جمهوری را دارد چراکه رئیس جمهور باید انقلابی، معتقد به نظام و امام و مدیر باشد که وی همه این موارد را دارد.

آیت بجنوردی با بیان اینکه از شخصیت وی به دلیل اینکه رای نیاورده است، هیچ کاسته نشده است، گفت: امیدواریم مدیریت وی ادامه یابد و این خدمت بزرگ به شهر ادامه داشته باشد تا در دوره آینده شاهد رئیس جمهور وی باشیم.

وی با بیان اینکه شهردار تهران به محله جماران رسیدگی و خدمت کرده است؛ تاکید کرد: جماران بوی بهشت را می‌دهد امام راحل در این مکان توانست جهان اسلام را رهبری کند و به بیداری دست یابد بیداری کنونی جهان اسلام مرهون خدمات امام راحل است خط و تفکر امام همیشه در جهان اسلام زنده است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر