کد خبر: 93062 A

اتحادیه تشکل‌های دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی (اتحادیه اول) با صدور بیانیه‌ای، از آحاد مختلف مردم برای حضور در راهپیمایی روز قدس امسال دعوت به عمل آورد.

اتحادیه تشکل‌های دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی (اتحادیه اول) با صدور بیانیه‌ای، از آحاد مختلف مردم برای حضور در راهپیمایی روز قدس امسال دعوت به عمل آورد.

به گزارش ایلنا، متن این بیانیه به شرح زیر است:

«روز قدس روز همبستگی جهان اسلام و روز مبارزه با صهیونیسم غاصب است. روزی که انقلاب سنگ فلسطینیان در برابر رژیم تا به دندان مسلح صهیونیستی به شکوفایی می‌رسد.

روز جهانی قدس یادآور یک فراخوان 34 ساله است که از سوی رهبر کبیر انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی(ره) به جهانیان آزاده ابلاغ شد تا زنجیرهای ستم را بگسلند و مأوایشان قدس آزاد باشد.

اکنون پس از گذشت 34 سال، پرچم آزادگی اسلامی در سرزمین هایی که سال ها در اسارت طاغوت بوده اند، به اهتزاز درمی‌آید. تا امت بیدار روزهایی روشن را تجربه کنند.

روز جهانی قدس، روز همبستگی بین‌المللی جهان اسلام و روز مبارزه مسلمانان با رژیم صهیونیستی برای تعیین سرنوشت مردم فلسطین است. روزی که به تعبیر بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران روز تمایز میان منافقان و مؤمنان متعهد است.

از این رو اتحادیه تشکل‌های دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان نماینده جنبش دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی روز قدس را نماد فریادی بلند در برابر زورگویی و ستمگری و سرآغاز حرکت به سوی خورشید رهایی سرزمین‌های اشغالی از سیطره ددمنشان صهیونیست می‌داند.

بر این اساس جنبش دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی از تمامی ملت شریف و همیشه در صحنه ایران اسلامی دعوت می کند به فراخوان تاریخی رهبر کبیر انقلاب اسلامی لبیک گویند و بار دیگر با حضور پررنگشان در راهپیمایی آخرین جمعه ماه مبارک رمضان، از مردم مظلوم فلسطین حمایت کنند.»

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر