کد خبر: 93098 A

جمعیت مستقل ایران اسلامی با صدور پیامی از عموم ملت ایران برای حضور در راهپیمایی روز قدس امسال دعوت به عمل آورد.

جمعیت مستقل ایران اسلامی با صدور پیامی از عموم ملت ایران برای حضور در راهپیمایی روز قدس امسال دعوت به عمل آورد.

به گزارش ایلنا، متن این پیام به شرح زیر است:

«فلسطین پاره تن اسلام است. امام خمینی(ره)

جمهوری اسلامی ایران سرمنشاء حرکات انقلابی در راستای دین مقدس اسلام بود که با قدوم کوبنده خود در جهانی که بیش از نیمی از آن را ظلم و فساد فراگرفته بود پرآوازه درخشید و این امر مهم جز به لطف خداوند بزرگ و مردم عزیز و در سایه رهبری بنیان‌گذار جمهوری اسلامی ایران امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری میسر نبود.

مسلما یکی از برکات این انقلاب همبستگی بین‌المللی برای تمامی مسلمانان در حمایت از مردم بی‌دفاع فلسطین است و امام خمینی(ره) آخرین جمعه ماه مبارک رمضان را با نام روز قدس در حمایت از مردم فلسطین نامگذاری کرده است.

روز قدس یادگار گرانقدر امام خمینی(ره) و حقیقتا روزی است که فریاد ظلم‌ستیزی و دفاع از مظلومان در سراسر جهان به گوش می‌رسد و آزادی‌خواهان و آزادگان دنیا فریاد‌های خود را بر سر رژیم سفاک صهیونیستی فرود می‌آورد.

طرح روز قدس از سوی معمار کبیر انقلاب مساله فلسطین را از یک مساله عربی و قومی به یک مساله جهانی تبدیل کرد و نتیجه آن این بود که روند سازش روز به روز کاهش یافت و جریان مقاومت و ایستادگی به صورت گسترده‌ای تقویت شد.

جمعیت مستقل ایران اسلامی ضمن بیعت مجدد با آرمان‌های امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری ازمردم جهت حضور گسترده در راهپیمای روز قدس و دفاع از قیام‌های اسلامی دعوت بعمل می آورد تا بار دیگر مردم سلحشور و خستگی ناپذیرایران با حضور پررنگ خود نشان دهند که اسلام و ایران زنده است و تا ایران زنده است نخستین قبله‌گاه مسلمین، قدس عزیزمان زنده خواهد بود.»

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر