کد خبر: 93925 A

احمد كریمی اصفهانی در گفت‌وگو با ایلنا:

آقایان اجازه دهند مركب گزارش حادثه بیست و دوم بهمن در قم خشك شود بعد از سایر اقدامات احتمالی و خارج از عرف و قانون خود صحبت كنند.

دبیر كل جامعه اصناف و بازار درباره اظهارات نمایندگان درخصوص حضور برخی سران اصلاح‌طلب در مراسم تحلیف گفت:آقایان اجازه دهند مركب گزارش حادثه بیست و دوم بهمن در قم خشك شود بعد از سایر اقدامات احتمالی و خارج از عرف و قانون خود صحبت كنند.

احمد كریمی اصفهانی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا در پاسخ به سوالاتی پیرامون اخبار مطرح شده درباره ی كابینه دولت یازدهم و اظهارات برخی نمایندگان مجلس در مورد انتخاب وزرا ‏‏‏‏با بیان این نكته كه مبنای رئیس جمهور این است كه شایستگان بر سر كار گذاشته شوند، گفت: اكثریت مجلس با رئیس جمهور تعامل دارند و این همكاری اعلام شده و فشار به روی دولت حسن روحانی برای انتخاب وزرا از سوی مجلس ناشی از اظهار نظر شخصی برخی افراد است.

وی افزود: تذكر و درخواست و هشدار بیش از اندازه قبل از معرفی كابینه مخرب خواهد بود و باید دقت كنیم كه تندروی‌ها باعث التهاب در جامعه نشود.

این فعال اصولگرا همیچنین التهاب آفرینی در جامعه را برای اصل نظام مشكل آفرین دانست و گفت: بیگانه‌ها در مقابل ما صف بسته اند. ما این روزها شاهد برخورد آمریكا و باقی ماندن خوی درندگی آن‌ها هستیم. آمریكا از موضع خود پایین نیامده و هر روز بهانه تراشی جدیدی می‌كند. با توجه به مشكلاتی که هم اکنون در کشور با ان مواجهیم باید بیش از پیش به همبستگی هر چه بیشتر خود و مردم و همدلی با قوا توجه کنیم تا انسجام لازم در کشور ایجاد شود.

وی در واکنش به برخی مخالفت های صورت گرفته پیرامون حضور برخی چهره های سرشناس سیاسی در مراسم تحلیف نیز گفت: اگر ما درباره این مسائل خرده گیری كنیم به اختلافات دامن زده‌ایم.

دبیر كل جامعه اصناف و بازار همچنین در واكنش به برخی اظهارات پیرامون دعوت شدگان احتمالی به مراسم تحلیف گفت: برخی آقایان ادبیاتی دارند كه مقام معظم رهبری از این نوع ادبیات ابراز ناراحتی كرده‌اند و به نظر من این افراطی‌گریها به صلاح نیست.

كریمی اصفهانی با تاكید بر داشتن صداقت دولت یازدهم در مقابل مردم گفت تحقق شعارهای رئیس جمهور صداقت را می‌سازد و امیدواریم این شعارها با عملکرد دولت آینده تحقق یابد.

وی همچنین با اشاره به وضعیت فعلی كشور نسبت به آینده ابراز امیدواری كرده و با تاكید مجدد به دوری از فضای ملتهب در جامعه گفت: التهاب خواست بیگانگان است و ما نباید به آن دامن بزنیم.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر